Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Array ( [Itemid] => 204 [option] => com_hikashop [view] => category [layout] => listing [task] => listing [filtered] => 1 [ctrl] => category [filter_b_5] => 1186 [hikashop_front_end_main] => 1 [no_cid] => 1 [cid] => 2 [menu_main_category] => 2 )

Díky složení, které je bohaté na precizně vybrané a optimálně koncentrované aktivní prvky, je řada Semi di Lino schopna zkvalitnit každý typ vlasového vlákna. Produkty navíc obsahují dva komplexy, které se nacházejí v každém výrobku:

Shine Fix komplex obsahuje exkluzivní složku - výtažek z lněného semínka, který rozzáří vlasy absolutním leskem a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetřuje a pečuje o všechny typy vlasů.

Color Fix komplex obsahuje inovativní směs UVA a UVB filtrů, které spolu s obsaženými antioxidanty pomáhají chránit barvu, prodloužit její lesk a intenzitu.
Na oba komplexy se však váží i další aktivní látky, které uspokojují potřeby všech typů vlasů a optimalizují stav vlasového vlákna. Všechny výrobky řady Semi di Lino jsou bez „nepřátelských“ ingrediencí a neobsahují sulfáty, parabeny, parafíny, minerální oleje a alergeny.

thumb spravne pouzivani pece eshop

Semi di Lino Smooth je pěstící řada vytvořená na kontrolu nepoddajných a špatně upravitelných vlasů. Vlasy hydratuje, uhlazuje vlákna a zabraňuje krepatosti způsobenou vlhkostí a atmosferickými vlivy a navrací jim jejich přirozenou krásu.

Aktivní složka: Frizz Defeat Protein - rostlinná aktivní složka s filmotvorným účinkem, která chrání a opravuje krepaté vlasy a zanechá je jemné a uhlazené

Array ( [0] => b.product_published = 1 [1] => b.product_type = 'main' [3] => (b.product_access = 'all' OR b.product_access LIKE '%,9,%') ) Array ( [Itemid] => 204 [option] => com_hikashop [view] => category [layout] => listing [task] => listing [filtered] => 1 [ctrl] => category [filter_b_5] => 1186 [hikashop_front_end_main] => 1 [no_cid] => 1 [cid] => 2 [menu_main_category] => 2 [limit_hikashop_category_information_module__2] => 24 [limit] => 24 )
Dárkový set pro uhlazení vlasu
 1 041 Kč 698 Kč
Uhlazující kondicionér
945 Kč
Uhlazující kondicionér
399 Kč
Uhlazující krém
565 Kč
Uhlazující krém - vzorek
25 Kč
Jemný uhlazující šampon
884 Kč
Jemný uhlazující šampon
337 Kč
Uhlazující maska
890 Kč
Uhlazující maska
468 Kč
Uhlazující olej
585 Kč
Uhlazující olej - vzorek
25 Kč
Jemný uhlazující šampon + Uhlazující maska - vzorek
35 Kč

Moje filtry:

Hledat
Výrobce - řada
  •  
  •  
  •  
X

Right Click

No right click