Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
uk

Revolution Hair s.r.o. pomáhá Ukrajině

Array ( [Itemid] => 204 [option] => com_hikashop [view] => category [layout] => listing [task] => listing [filtered] => 1 [ctrl] => category [filter_b_5] => 594 [znacka_594_for] => man [hikashop_front_end_main] => 1 [no_cid] => 1 [cid] => 2 [menu_main_category] => 2 )

Příběh, který začíná jménem. Italská značka Vitality´s představuje koncept navázaný na italskou krásu a módu a nabízí kompletní profesionální sortiment vysoké kvality věnovaný kadeřníkům. Nabízí specifická řešení od barvení, péči až po závěrečný styling vlasů. Značka Vitality´s spadá pod společnost Farmen, která na trhu působí již od roku 1964 a své produkty nyní vyváží do více než 70 zemí světa na 5 různých kontinentech a stala se tak známou a váženou společností po celém světě. Farmen je moderní společnost, která věří v inovace, investuje do výzkumu, naslouchá svým zákazníkům a posouvá své hodnoty s respektem k životnímu prostředí. Produkty nejsou testovány na zvířatech a v sortimentu značky můžeme najít mnohé účinné přírodní složky i recyklované obaly pro zlepšení udržitelnosti zdrojů.

Značka Vitality´s přichází na trh s péčí o muže, která zahrnuje tři rodiny produktů: péči o vlasy, tělo a vousy. Všechny přípravky z nové řady FOR MAN jsou bez parabenů, čímž dochází k eliminaci vzniku podráždění. Vůně, kterou jsou výrobky obohaceny, evokuje příchuť Středomoří a zemí Orientu. Hlavu vůní tvoří svěží nádech pomeranče, grepu, citronu a máty, tělo zaujme květinovou a kořenitou vůní muškátového oříšku, skořice, růže a levandule a v základu okouzlí směs dřevitých a kožených vůní složených z vanilky, santalového dřeva, ambry a kůže. Všechny vůně se vzájemně doplňují a prostupují všemi přípravky.

Array ( [0] => b.product_published = 1 [1] => b.product_type = 'main' [3] => (b.product_access = 'all' OR b.product_access LIKE '%,9,%') ) Array ( [Itemid] => 204 [option] => com_hikashop [view] => category [layout] => listing [task] => listing [filtered] => 1 [ctrl] => category [filter_b_5] => 594 [znacka_594_for] => man [hikashop_front_end_main] => 1 [no_cid] => 1 [cid] => 2 [menu_main_category] => 2 [limit_hikashop_category_information_module__2] => 24 [limit] => 24 )
Krém po holení
389 Kč
Olej na vousy
405 Kč
Hydratační krém na vlasy
309 Kč
Sprchový šampon pro vlasy a tělo
345 Kč
Gel pro precizní holení
349 Kč
Posilující šampon
OČEKÁVANÉ NASKLADNĚNÍ 13.12.2021
299 Kč
Posilující tonikum na vlasy
455 Kč
Tvarující jíl na vlasy
389 Kč
Krém na holení
309 Kč
Stříbrný šampon
345 Kč
Vláknitý gel na vlasy se zpevňujícím účinkem
359 Kč
Modelační pasta na vlasy
309 Kč

Moje filtry:

Hledat
Výrobce - řada
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
X

Right Click

No right click