V pátek 7.9.2018 proběhlo v prostorách školícího centra Revolution Hair s.r.o. školení derma kosmetiky Dr. med. Christine Schrammek na téma speciálních ošetření, kde klientky nejel načerpaly nové znalosti, ale v praktické části si také zpříjemnily den některým ze skvělých ošetření této přírodní kosmetiky. 

Pokud by Vás také zajímalo školení této kosmetiky, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám na přání přizpůsobíme téma dalšího školení !


Tématem školení bylo ošetření Aesthetic Finish s ledovými koulemi a ošetření Super Beauty.

Aesthetic Finish - Speciální ošetření po kosmetických zákrocích. Ošetření je doplněno o produkty speciální prémiové řady Time Control, které obsahují velmi účinné aktivní látky a výborně se doplňují v boji proti viditelným známkám stárnutí pleti. Podpořte estetické cíle dermatologickým systémem péče o pleť.

V rámci ošetření se provádí zároveň speciální obličejová masáž ledovými koulemi.

Super Beauty - Ošetření Super Beauty nabízí malý lifting pro pleť, která potřebuje regeneraci. Nejdůležitější prvek tohoto ošetření představuje dvojitá síla masky, neboť maska Super Beauty se aplikuje na masku Time Control. Díky okluzivnímu efektu mohou účinné látky lépe uplatnit své účinky a rovněž hlouběji pronikat do pokožky. Významnou roli zde přitom hraje speciální bandáž, která se pokládá na tvář po aplikaci masky Super Beauty. Bandážová technika pomáhá zpevnit kontury obličeje a zintenzivnit účinek dvojité masky. Výsledek je ohromující, pleť je po ošetření vypnutá a plná energie.

Kontaktujte svou obchodní zástupkyni nebo se informujte o školeních na tel. č.: +420 775 775 140.

X

Right Click

No right click