Ano je to opravdu tak, GREEN PEEL® je na trhnu již neuvěřitelných 60 let !

Přijďte to s námi pořádně oslavit. Začneme prohlídkou krás Starého Města pražského, následovat bude plavba po Vltavě, na parníku se občerstvíme a budou Vám  představeny novinky ze sortimentu Dr. med. Christine Schrammek a odpoledne zakončíme na Staroměstském náměstí na 1. slavnostním rozvícení vánočního stromu 2018.

Před 60 lety položila Christine Schrammek základy originálního bylinného peelingového ošetření GREEN PEEL®, které pomáhá klientkám, jež trápí nejrůznější problémy s pletí, získat čistou a zdravou pokožku. Dnes je GREEN PEEL® aplikován výhradně certifikovanými kosmetičkami a lékaři ve více než 50 zemích světa. V 50. letech vyvinula Christine Schrammek originální bylinné ošetření GREEN PEEL®, přírodní metodu pro peeling pleti. Tato výjimečně úspěšná ošetřovací metoda rychle budí pozornost. Slibem „Nová pleť jen za pět dní“ získává Christine Schrammek svou pozdější světovou proslulost.

 V roce 1988 se ke společnosti připojuje dcera zakladatelky, dermatoložka Dr. med. Christine Schrammek-Drusio, která jí dodává nový impuls díky dermatologicky inspirovaným řadám péče o pleť. V 90. letech dále vyvíjí bylinnou směs GREEN PEEL®, kterou zakládá na nejnovějších vědeckých výzkumech. Dochází také k rozšíření možností aplikace. V roce 2009 navíc přibývají dvě doplňkové verze této úspěšné metody: GREEN PEEL® Energy a GREEN PEEL® Fresh Up. Nyní vstupuje kosmetika Dr. med. Christine Schrammek do své třetí generace a Vy se již nyní můžete těšit na to, jaké novinky chystá GREEN PEEL® do budoucna!

Pozvnka parnk GP NOVE 2.strana2

 

X

Right Click

No right click