Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
1200_01

Hydrasilk Gel Tonic, 140 ml

Gelové tonikum Hydrasilk
Výrobce
être belleêtre belle
8/1201-0000
Řada
skladem
Alternativní zboží
Harmonizační, zklidňující a hydratační gelové tonikum s obsahem bílého čaje a hedvábných proteinů pro citlivou a podrážděnou pleť. Regulační hydratační faktory normalizují obsah vlhkosti v pleti a přirozené pH pokožky. Tonikum stabilizuje obranný mechanismus pleti a optima...Číst dál
695 Kč

Celý popis

Harmonizační, zklidňující a hydratační gelové tonikum s obsahem bílého čaje a hedvábných proteinů pro citlivou a podrážděnou pleť. Regulační hydratační faktory normalizují obsah vlhkosti v pleti a přirozené pH pokožky. Tonikum stabilizuje obranný mechanismus pleti a optimalizuje schopnost vstřebat následně aplikované pěstící přípravky. Bez minerálních olejů, barvicích a konzervačních látek.

Použití: ráno a večer naneste po vyčištění pleti čisticím mlékem Hydrasilk. Jemně tonikum do pleti vtiskujte.

Sensiplus+ pro citlivou pleť
Intenzivní pěstící program pro citlivou pleť Sensiplus promění Vaši pleť v hedvábí. Zvláště citlivá pleť potřebuje jemnou, regulující a velmi tolerantní kosmetiku. Sensiplus zklidňuje a pečuje, aniž by došlo k narušení přirozených funkcí pokožky. Stabilizuje, ale nezatěžuje. Všechny produkty řady Sensiplus jsou bez minerálních olejů, barvicích a konzervačních látek. Produkty obsahují molekuly z hedvábí a látky, kterým můžete věřit. Molekuly z hedvábí působí navíc jako malé houbičky, které mohou svou hmotnost znásobit zásobením hydratace až o 300 %, a jsou tedy ideálním řešením pro suchou a citlivou pleť. Účinné látky z hedvábí chrání také před UV zářením a dodávají pleti zářivý vzhled.

Molekuly z hedvábí mohou dodat až o 300 % více hydratace.

X

Right Click

No right click