Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
3813_hyaluronic_tonic_schaum

Hyaluronic Tonic Mousse, 100 ml

Pěnové tonikum
Výrobce
être belleêtre belle
8/3813-0000
Řada
skladem
Osvěžující jemné pěnové tonikum pro extra dávku hydratace. Kyselina hyaluronová a výtažek z kiwi disponují dlouhotrvajícími účinky a chrání pokožku před ztrátou hydratace. Tygří tráva posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky a přispívá k velmi dobré snášenlivosti p...Číst dál
560 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 3 z 3

Celý popis

Osvěžující jemné pěnové tonikum pro extra dávku hydratace. Kyselina hyaluronová a výtažek z kiwi disponují dlouhotrvajícími účinky a chrání pokožku před ztrátou hydratace. Tygří tráva posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky a přispívá k velmi dobré snášenlivosti přípravku. Pěnové tonikum představuje ideální závěr čištění pleti a optimální přípravu pro další pěstící přípravky z řady hyaluronic3.

POUŽITÍ: ráno a večer naneste na pokožku obličeje, krku a dekoltu, kterou jste předtím vyčistili čisticí pěnou hyaluronic3. Krátce vmasírujte a neoplachujte. Vhodné pro každý typ pleti.

Hyaluronic3 pro pleť s nedostatkem hydratace

Kyselina hyaluronová disponuje schopností vázat ve velkém množství vodu. Ta je důležitou součástí pokožky pro vyvážený obsah hydratace, pro pevnost a elasticitu. Díky multiaktivnímu komplexu kyseliny hyaluronové, který je v řadě hyaluronic3 obsažen, dochází k reaktivaci zásobáren vlhkosti v pleti a k jejich vyplnění. Díky tomuto inteligentnímu víceúrovňovému systému je pleť přirozeně vyplněna zevnitř. Peptidy, které dodávají pleti strukturu, podporují tento intenzivně hydratační a jemně modelační pěstící účinek.

Zvýšená hydratace pleti již po dvou hodinách až o 79 %

X

Right Click

No right click