Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
1209 Sensiplus Anti-Irritation Serum 30 ml

Hydrasilk Anti-Irritation Serum, 30 ml

Sérum proti podráždění Hydrasilk
Výrobce
être belleêtre belle
8/1209-0000
Řada
skladem
Vyrovnávací hydratační sérum s vyplňujícími účinky pro citlivou a podrážděnou pleť. Kombinace optimálně tolerovaných přírodních hydratačních látek dlouhodobě reguluje obsah vlhkosti v pokožce. Okamžitě se vstřebává, odstraňuje pocity napětí a zmírňuje suché linky....Číst dál
909 Kč

Celý popis

Vyrovnávací hydratační sérum s vyplňujícími účinky pro citlivou a podrážděnou pleť. Kombinace optimálně tolerovaných přírodních hydratačních látek dlouhodobě reguluje obsah vlhkosti v pokožce. Okamžitě se vstřebává, odstraňuje pocity napětí a zmírňuje suché linky. Pleť je vláčná, osvěžená a vitalizovaná. Bez minerálních olejů, barvicích a konzervačních látek.

Použití: před použitím protřepejte! Ráno a večer aplikujte na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu a jemně sérum do pokožky vklepejte. Podle potřeby poté naneste na pleť denní a noční krém Sensiplus+.

Sensiplus+ pro citlivou pleť

Intenzivní pěstící program pro citlivou pleť Sensiplus promění Vaši pleť v hedvábí. Zvláště citlivá pleť potřebuje jemnou, regulující a velmi tolerantní kosmetiku. Sensiplus zklidňuje a pečuje, aniž by došlo k narušení přirozených funkcí pokožky. Stabilizuje, ale nezatěžuje. Všechny produkty řady Sensiplus jsou bez minerálních olejů, barvicích a konzervačních látek. Produkty obsahují molekuly z hedvábí a látky, kterým můžete věřit. Molekuly z hedvábí působí navíc jako malé houbičky, které mohou svou hmotnost znásobit zásobením hydratace až o 300 %, a jsou tedy ideálním řešením pro suchou a citlivou pleť. Účinné látky z hedvábí chrání také před UV zářením a dodávají pleti zářivý vzhled.

Molekuly z hedvábí mohou dodat až o 300 % více hydratace.

X

Right Click

No right click