Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
Herbal_Care_Lotion_200_ml

Herbal Care Lotion, 200 ml

Jemné pleťové tonikum s bylinnými výtažky
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/452000
Řada
skladem
Alternativní zboží
Vybrané bylinné výtažky spolu se zklidňujícím panthenolem osvěžují a hydratují pleť po jejím vyčištění. Lotion se výtečně hodí pro velmi citlivou pleť, zanechává hedvábný pocit a pro výjimečně svěží zážitek lze uložit i do ledničky. Jedinečné složení je o...Číst dál
880 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 10 z 10

Celý popis

Vybrané bylinné výtažky spolu se zklidňujícím panthenolem osvěžují a hydratují pleť po jejím vyčištění. Lotion se výtečně hodí pro velmi citlivou pleť, zanechává hedvábný pocit a pro výjimečně svěží zážitek lze uložit i do ledničky. Jedinečné složení je obohaceno o zklidňující výtažky z meduňky, hydratační panthenol a řebříček, jenž se vyznačuje schopností redukovat citlivost pleti.

Použití: Aplikujte každé ráno a večer a také po GREEN PEEL® bylinném peelingu CLASSIC. Nanášejte jemně vatovým tamponem na pokožku obličeje, krku a dekoltu. 

Hlavní složky:
• panthenol
• měsíček lékařský
• třezalka tečkovaná
• meduňka lékařská
• Sepicalm S (aminokyseliny)
• allantoin

ESSENTIAL
Produkty tvoří základ péče o normální pleť. Každé aplikaci krémů a masek by mělo předcházet jemné, ale důkladné čištění obličeje. Správné čištění, které je přizpůsobeno aktuálnímu stavu pleti představuje jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Pouze perfektně vyčištěná pleť je vnímavá k následujícím pěstícím přípravkům a účinným látkám. Nedochází k narušení přirozené rovnováhy pleti, naopak - pokožka je chráněna používáním speciálních čisticích a peelingových přípravků. Navíc tato řada nabízí produkty, které jsou vhodné pro každý typ pleti.

X

Right Click

No right click