Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Mela_White_Day_Cream_50_ml

Mela White Day Cream SPF 20, 50 ml

Denní péče pro rovnoměrnou pigmentaci
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/462100
Řada
skladem
Denní krém kombinuje vysoce účinný UVA/UVB ochranný systém s efektivním komplexem účinných látek, a tím pomáhá vyrovnat existující hyperpigmentaci a předcházet tvorbě nových skvrn. Díky obsahu hexylresorcinolu a lékořice dodává krém rovnoměrný vzhled pleti a působí pro...Číst dál
1 885 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4

Celý popis

Denní krém kombinuje vysoce účinný UVA/UVB ochranný systém s efektivním komplexem účinných látek, a tím pomáhá vyrovnat existující hyperpigmentaci a předcházet tvorbě nových skvrn. Díky obsahu hexylresorcinolu a lékořice dodává krém rovnoměrný vzhled pleti a působí proti volným radikálům. Zároveň zabraňuje poškozením, která jsou způsobena nepříznivými vlivy UV záření.

Použití: Nanášejte každé ráno na vyčištěnou opkožku obličeje, krku a dekoltu.

Tip: Vyhýbejte se přímému slunci. Doporučujeme používat krém nejméně po dobu 3 měsíců. Zesvětlující účinek je ještě silnější v kombinaci s dalšími produkty Mela White.

Hlavní složky:
• hexylresorcinol
• panthenol
• UVA/UVB filtr
• vitamín E
• antioxidační komplex
• výtažek z kořene lékořice

MELA WHITE
Dermatologická péče o pleť pro rovnoměrnou pigmentaci

V případech takzvané hyperpigmentace jsou některá místa na pleti tmavší než je přirozená barva pleti. Rozlišujeme vrozený typ hyperpigmentace (pihy, jaterní skvrny) a získanou hyperpigmentaci. Mela White dokáže ošetřovat pouze hyperpigmentaci získanou.

Speciální produkty řady Mela White účinkují cíleně proti poruchám pigmentace a zesvětlují pokožku bez jejího zatížení. Jemné složení je pletí velmi dobře snášeno. Vysoce účinné aktivní látky viditelně redukují barevné změny pleti a vyrovnávají její vzhled. Pleť je současně ošetřena a zklidněna. Získává rovnoměrný vzhled a působí světlejším, svěžím a mladším dojmem.

X

Right Click

No right click