Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
Mela_White_Active_C_Serum_30_ml

Mela White Active C Serum, 30 ml

Speciální péče pro rovnoměrnou pigmentaci
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/463000
Řada
skladem
Esence proti pigmentovým skvrnám s mnohostranným využitím. Jemně vyrovnává hyperpigmentaci, zároveň pleť hydratuje a vitalizuje. Aktivní složení přípravku zabraňuje tvorbě melaninu a vyrovnává změny v pigmentaci. Pro zářivou a rovnoměrnou pleť. Použití: Ráno a večer...Číst dál
1 675 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4

Celý popis

Esence proti pigmentovým skvrnám s mnohostranným využitím. Jemně vyrovnává hyperpigmentaci, zároveň pleť hydratuje a vitalizuje. Aktivní složení přípravku zabraňuje tvorbě melaninu a vyrovnává změny v pigmentaci. Pro zářivou a rovnoměrnou pleť. 

Použití: Ráno a večer po vyčištění pleti nanášejte sérum na postižená místa. Během dne nanášejte na obličej ještě Mela White Day Cream s OF 20.

Tip: Vyhýbejte se přímému slunečnímu záření. Sérum používejte vždy v kombinaci s krémem Mela White Day Cream. Doporučujeme aplikovat po dobu 3 měsíců. Nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci s ošetřením Mela Wave (6 ošetření v dvoutýdenním intervalu).

Hlavní složky:
• arbutin
• urea
• niacinamid
• speciální kombinace vitamínu C + vitamínu C glykosidu

MELA WHITE
Dermatologická péče o pleť pro rovnoměrnou pigmentaci

V případech takzvané hyperpigmentace jsou některá místa na pleti tmavší než je přirozená barva pleti. Rozlišujeme vrozený typ hyperpigmentace (pihy, jaterní skvrny) a získanou hyperpigmentaci. Mela White dokáže ošetřovat pouze hyperpigmentaci získanou.

Speciální produkty řady Mela White účinkují cíleně proti poruchám pigmentace a zesvětlují pokožku bez jejího zatížení. Jemné složení je pletí velmi dobře snášeno. Vysoce účinné aktivní látky viditelně redukují barevné změny pleti a vyrovnávají její vzhled. Pleť je současně ošetřena a zklidněna. Získává rovnoměrný vzhled a působí světlejším, svěžím a mladším dojmem.

X

Right Click

No right click