Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
419000_Impurity_Stop_ampoule_7_x_2_ml4

Impurity Stop Ampoules, 7x 2 ml

Ampule na mastnou a pórovitou pleť s nečistotami
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/419000
Řada
skladem
Vyrovnávací ampule pro nečistou a mastnou pleť. Rychle se absorbují a mají zmatňující účinky. Díky výtažkům z tamarindu je zlepšeno zásobování pleti vlhkostí, výtažek má navíc vynikající antioxidační a hydratační vlastnosti. Účinná látka Acnacidol® pomáhá regulov...Číst dál
790 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 8 z 8

Celý popis

Vyrovnávací ampule pro nečistou a mastnou pleť. Rychle se absorbují a mají zmatňující účinky. Díky výtažkům z tamarindu je zlepšeno zásobování pleti vlhkostí, výtažek má navíc vynikající antioxidační a hydratační vlastnosti. Účinná látka Acnacidol® pomáhá regulovat a zmatňovat mastnou pleť. Pokožka získává čistý a vyrovnaný vzhled, póry jsou redukovány. Ampule se výborně hodí také pro adolescentní pleť stejně jako pro pleť s nečistotami, které jsou způsobeny hormonální nerovnováhou. 

Použití: Pro snadnou a hygienickou aplikaci odtrhněte uzávěr aplikátoru a naneste produkt jako obyčejně. Hluboký účinek koncentrátu aktivních složek může být vylepšen mechanickou masáží. Metody využívající elektrická zařízení jako ultrazvuk a iontoforéza také zvyšují efekt.

Hlavní složky:
• Acnacidol PG
• vilín + výtažek z citronu
• Imindinyl (výtažek účinných látek z tamarindu indického)

REGULATING
Perfektní řešení problémů nečisté pleti

Mastná a nečistá pleť představuje jeden z nejčastějších pleťových problémů. Pro optimální péči o mastnou a nečistou pleť je vyžadována kombinace účinných látek, která reguluje produkci mazu bez vysušení a působí proti zánětům. Řada REGULATING kombinuje regulační složky se zklidňujícím účinkem a stará se o vyrovnaný, matný a vylepšený vzhled pleti. Zvlhčující komplex látek obnovuje rovnováhu hydratace pleti.

X

Right Click

No right click