Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
img6(2)
Doprodej

Illuminating Hairspray - The Original, 300 ml

Rozjasňující lak na vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F12306
Řada
skladem
Alternativní zboží
Fixace: silnáPoslední, avšak zásadní krok, díky kterému se Váš styl stane středem pozornosti. Složení laku následuje pohyb Vašich vlasů bez toho, aniž by došlo k jejich zatížení. Pro pružný „bounce“ efekt.Zvýrazněte styl svých vlasů!Produkty byly vyvinuty pro vytvořen...Číst dál
315 Kč-30%221 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 3 z 3

Celý popis

Fixace: silná

Poslední, avšak zásadní krok, díky kterému se Váš styl stane středem pozornosti. Složení laku následuje pohyb Vašich vlasů bez toho, aniž by došlo k jejich zatížení. Pro pružný „bounce“ efekt.


Zvýrazněte styl svých vlasů!

Produkty byly vyvinuty pro vytvoření a perfektní zvýraznění každého účesu. Složení stylingových přípravků úžasně vlasy vymodeluje a umožňují jim zazářit neodolatelným leskem.

PRO KOHO? Určeno pro modelaci a zvýraznění tvorby každého kadeřníka, ideální rovněž pro vytváření elegantních účesů.

CHARAKTERISTIKA:
pokrokové složení s obsahem UV filtrů, antioxidantů a výtažků z lně-ného semínka bylo vyvinuto pro vytvoření bezchybných účesů, zvýraznění a ochranu barvy i celkové krásy vlasů. Produkty umožňují kadeřníkovi precizní zakončení jeho tvorby, pomáhají zvýraznit jeho práci a zároveň vyzdvihnout krásu každé ženy. Komplexy Shine Fix a Color Fix zaručují bezvadný lesk od kořínků po konečky, zajišťují ochranu a zvýraznění zářivosti barvy.
Všechny produkty Semi di Lino Styling jsou bez obsahu látek, které by mohly poškodit ozono-vou vrstvu a neobsahují sulfáty, parafíny, minerální oleje a alergeny, které vycházejí z parfémů nebo výtažků rostlin.

X

Right Click

No right click