Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
Hydra_Maximum_Mask_75_ml

Hydra Maximum Mask, 75 ml

Intenzivní hydratační pleťová maska
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/474000
Řada
skladem
Při koupi tohoto výrobku získáte 2 ks hydratační ampule ZDARMA!Pleťová maska pro péči o suchou pleť. Cenný olej z katránu etiopského pomáhá posilovat kožní bariéru pleti a vytvářet hladký a jemný vzhled pokožky. Suché vrásky jsou redukovány a pleť získává svěží vzhl...Číst dál
1 310 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4

Celý popis

Při koupi tohoto výrobku získáte 2 ks hydratační ampule ZDARMA!

Pleťová maska pro péči o suchou pleť. Cenný olej z katránu etiopského pomáhá posilovat kožní bariéru pleti a vytvářet hladký a jemný vzhled pokožky. Suché vrásky jsou redukovány a pleť získává svěží vzhled.

Použití: Podle potřeby aplikujte masku jednou až dvakrát týdně na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Nechejte působit 10-15 minut a poté odstraňte přebytky masky papírovým kapesníkem.

Hlavní složky:
• hydratační komplex
• olej ze semen katránu etiopského
• tokoferol
• heřmánkovo-bisabololový komplex
• Lara Care™ A200
• technologie MoistureLab (Hydranov P, ektoin, kyselina hyaluronová a fytooleje)

HYDRATING
Intenzivní hydratační péče pro suchou pleť

Voda je elixírem života naší pleti. Pokožka by však neměla absorbovat vodu pouze dostatečným pitným režimem, ale měli bychom jí zajistit dostatečnou hydrataci také používáním správně zvolených kosmetických přípravků, které se starají o zásobování a vázání vlhkosti v pleti. Pleť je od přírody vybavena přirozenými hydratačními faktory, které jsou schopny zásobovat vlhkostí rohovou vrstvu kůže. Pokud je ale rohová vrstva vysušená v důsledku nedostatku hydratace, např. kvůli klimatizaci, silnému pocení nebo dlouhodobému opalování, přirozené hydratační faktory se mohou ztratit. Z tohoto důvodu obsahují produkty řady HYDRATING derma. cosmetics Dr. med. Christine Schrammek složky, které podporují vázání vlhkosti v buňkách. Pro svěží a vypnutou pleť.

X

Right Click

No right click