Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
3.32F15917_APM_Ash_8_ml
Doprodej

Pigments color - .1 Ah Ash, 8 ml

Ultra koncentrované pigmenty - popelavá
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/32F15917
Řada
skladem
Ideální pro zvýraznění studených a popelavých odstínů tmavých vlasů, pro dodání hloubky a neutralizaci nežádoucích oranžových odlesků.Inovativní řešení, které umožňuje přizpůsobení barvy na míru každého klienta v kombinaci s neuvěřitelnou škálou produktů a služe...Číst dál
89 Kč

Celý popis

Ideální pro zvýraznění studených a popelavých odstínů tmavých vlasů, pro dodání hloubky a neutralizaci nežádoucích oranžových odlesků.

Inovativní řešení, které umožňuje přizpůsobení barvy na míru každého klienta v kombinaci s neuvěřitelnou škálou produktů a služeb. Se dvěma patenty.

PRO KOHO? Pro všechny, kteří chtějí svému vzhledu vtisknout mimořádný dotek barvy a přizpůsobit jej své vlastní osobnosti během každé služby. Doma i v salonu.

ŠKÁLA: 8 ultra koncentrovaných pigmentů poslední generace. 6 základních ošetření, které pečují o zdraví vlasového vlákna i barvu vlasů.

CHARAKTERISTIKA: v salonu se mohou čisté pigmenty přidat do všech služeb a klienti je využijí i v rámci domácí péče. Pigments jsou velmi všestranným produktem, který umožňuje obohacení vlasů dotekem barvy nebo zintenzivnění a rozjasnění již stávajících odstínů.
Spousta klientů kadeřnických salonů se nemůže rozhodnout, zda pečovat o barvu nebo spíše o zdraví vlasového vlákna. Nyní však mohou obojí. Díky receptu na míru, který uspokojí všechny potřeby. A tento recept si mohou klienti připravit i sami doma. Čisté pigmenty umí měnit svou strukturu na základě pH prostředí, ve kterém se nacházejí (kyselém nebo zásaditém). To znamená, že kamkoliv je umístíte, tam pracují. A pracují výborně. Dva patenty mluví za vše.

X

Right Click

No right click