Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
Energy_Power_7_x_2_ml

Energy Power Ampoules, 7x 2 ml

Ampule pro unavenou pleť s nedostatkem vitamínů a energie
Omlouváme se, v tuto chvíli dodáváme v organza sáčku místo krabičky.
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/415000
Řada
skladem
Zdroj energie a vitamínů s koenzymem Q10 a aktivní směsí vitamínů. Pleť je osvěžená a stimulovaná, získává hladký vitální vzhled a více energie. Dlouhotrvající ochrana proti volným radikálům díky vitamínům C a E. Ideální jako rychlý zkrášlující přípravek na večer...Číst dál
790 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 9 z 9

Celý popis

Zdroj energie a vitamínů s koenzymem Q10 a aktivní směsí vitamínů. Pleť je osvěžená a stimulovaná, získává hladký vitální vzhled a více energie. Dlouhotrvající ochrana proti volným radikálům díky vitamínům C a E. Ideální jako rychlý zkrášlující přípravek na večer.

Použití: Pro snadnou a hygienickou aplikaci odtrhněte uzávěr aplikátoru a naneste produkt jako obyčejně. Hluboký účinek koncentrátu aktivních složek může být vylepšen mechanickou masáží. Metody využívající elektrická zařízení jako ultrazvuk a iontoforéza také zvyšují efekt.

Hlavní složky
• koenzym Q10
• SepiVital
• vitamín E
• vitamín C

ESSENTIAL
Denní péče pro každý typ pleti

Produkty tvoří základ péče o normální pleť. Každé aplikaci krémů a masek by mělo předcházet jemné, ale důkladné čištění obličeje. Správné čištění, které je přizpůsobeno aktuálnímu stavu pleti představuje jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Pouze perfektně vyčištěná pleť je vnímavá k následujícím pěstícím přípravkům a účinným látkám. Nedochází k narušení přirozené rovnováhy pleti, naopak - pokožka je chráněna používáním speciálních čisticích a peelingových přípravků. Navíc tato řada nabízí produkty, které jsou vhodné pro každý typ pleti.

X

Right Click

No right click