Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Mela_White_Gel_Mask_75_ml

Mela White Gel Mask, 75 ml

Hydratační gelová maska pro rovnoměrný vzhled pleti
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/496000
Řada
skladem
Lehká gelová textura s vysokou koncentrací látek Illumiscin®, niacinamid a s vitamínem C podporuje rovnoměrný a zářivý vzhled pleti. Speciální gelové složení nemastí, uchovává hydrataci a osvěžuje. Pleť je intenzivně hydratovaná a získává zářivý vzhled. Použití: Nanes...Číst dál
1 095 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 5 z 5

Celý popis

Lehká gelová textura s vysokou koncentrací látek Illumiscin®, niacinamid a s vitamínem C podporuje rovnoměrný a zářivý vzhled pleti. Speciální gelové složení nemastí, uchovává hydrataci a osvěžuje. Pleť je intenzivně hydratovaná a získává zářivý vzhled.

Použití: Naneste v dostatečném množství na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Po 10-15 minutách odstraňte vatovým tamponem, které navlhčíte v toniku Herbal Care Lotion nebo v teplé vodě. Používejte dvakrát až třikrát týdně v rámci péče Mela White. Během dne aplikujte pěstící přípravky Mela White.

Hlavní složky:
Illumiscin®
• vitamín C
• panthenol
• niacinamid
• Pentavitin® (izomerát sacharidu)

MELA WHITE
Dermatologická péče o pleť pro rovnoměrnou pigmentaci

V případech takzvané hyperpigmentace jsou některá místa na pleti tmavší než je přirozená barva pleti. Rozlišujeme vrozený typ hyperpigmentace (pihy, jaterní skvrny) a získanou hyperpigmentaci. Mela White dokáže ošetřovat pouze hyperpigmentaci získanou.

Speciální produkty řady Mela White účinkují cíleně proti poruchám pigmentace a zesvětlují pokožku bez jejího zatížení. Jemné složení je pletí velmi dobře snášeno. Vysoce účinné aktivní látky viditelně redukují barevné změny pleti a vyrovnávají její vzhled. Pleť je současně ošetřena a zklidněna. Získává rovnoměrný vzhled a působí světlejším, svěžím a mladším dojmem.

X

Right Click

No right click