Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
3818_EB_Nude_Finish_30_ml

Nude Finish + Hyaluronic, 30 ml

Sjednocující denní krém
Výrobce
être belleêtre belle
8/3818-0000
Řada
skladem
Je pro Vás důležitá hydratace, ale zároveň toužíte po lehkém krytí? V tom případě pro Vás máme to pravé ! NUDE FINISH + HYALURONIC Lehce krycí, hydratační hyaluronový péče s olejem z h roznových jadérek, skvalenem a vitamínem E, pro svěží vzhled Vaší pleti. Hedváb...Číst dál
499 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

Je pro Vás důležitá hydratace, ale zároveň toužíte po lehkém krytí? V tom případě pro Vás máme to pravé ! NUDE FINISH + HYALURONIC 

Lehce krycí, hydratační hyaluronový péče s olejem z h roznových jadérek, skvalenem a vitamínem E, pro svěží vzhled Vaší pleti. Hedvábná hydratující a lehce krycí péče, která se snadno přizpůso bí přirozenému tónu Vaší pleti a docílí tak jejího sjednocení. Opticky vyplní suché vrásky,zakryje nedokonalosti pleti a vykouzlí rovnomě rně zářivou pleť. Nude Finish barva se inteligentně přizpůsobí tónu Vaší pleti.

Použití: Naneste ráno na vyčištěnou a tonizovanou pleť. 

TIP: Používejte speciálně v létě, jakožto přirozenou alternativu make-upu. Pokud je Vaše pleť a lespoň mírně opálená i lehké zbarvení krému je dostatečné pro dosažení svěže vypadající opálené pleti!

Hlavní složky:
• Olej z hroznových jadérek - zácný olej s antioxidanty, chrání buňky a je účinnou zbraní proti stárnutí. Vyživuje pleť a zanechává ji jemnou a pružnou. Olej je ideální i pro scuchou pleť a pleť s poškozenou funkcí kožní bariéry.Díky lecitinu snadno proniká dovnitř pokožky a zanechává ji jemnější.

• Skvalen - v 15% koncentraci je hlavní složkou kožního mazu. Je získáván z oliv, chrání pokožku před ztrátou hydratace a p ředchází oxidaci přirozeného kožníhch tuků. Pomáhá vstrebávání účinných látek a dodává pleti příjemný pocit.

• Vitamin E - je silný anti-oxidant a jako takový chrání pleť před škodlivými volnými radikály. Vitamín E dokáže opravit kožní bariéru a dokáže zlepšit schopnost zadržování vlhkosti v pleti. Nude finish barva se inteligentně přizpůsobí tónu Vaší pleti.

X

Right Click

No right click