Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
3800_offen
Akce

Hyaluronic Face Care Set, 50+30 ml

Hyaluronový pleťový set
cena samostatných výrobků
Výrobce
être belleêtre belle
8/3800-0000
Řada
skladem
set obsahuje:1x Day & Night Cream 50 ml1x Quilcklift Day & Night Serum 30 mlDenní a noční krém - intenzivní hydratační denní a noční krém. Aktivní hyaluronový komplex s trojím účinkem působí v inteligentním víceúrovňovém systému a dodává kyselinu hyalurono...Číst dál
2 650 Kč-17%2 190 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

set obsahuje:
1x Day & Night Cream 50 ml
1x Quilcklift Day & Night Serum 30 ml

Denní a noční krém - intenzivní hydratační denní a noční krém. Aktivní hyaluronový komplex s trojím účinkem působí v inteligentním víceúrovňovém systému a dodává kyselinu hyaluronovou do různých vrstev pokožky. Hodnotný olej z hroznových jadérek, který je bohatý na antioxidanty stejně jako jojobový olej a skvalen, vhodně celé složení doplňuje. Pleť je opticky vyhlazenější, plnější a vypnutější. Dochází k reaktivaci její mladistvé krásy.

POUŽITÍ: ráno a večer naneste na pokožku po aplikaci séra hyaluronic3 Quicklift Day & Night serum.

Denní a noční sérum - vyplňující a vyhlazující aktivní pěstící sérum s trojím účinkem, obsahem kyseliny hyaluronové a látkou Quicklift. Obsažená kyselina hyaluronová vyplňuje v inteligentním vícestupňovém systému pleti vlastní zásobárny vlhkosti. Látka Quicklift působí na pleti jako lifting, avšak bez chirurgického zákroku. Quicklift obsahuje neviditelné vypínací matrice, které se rychle vstřebávají do pokožky a dodávají jí dlouhodobý vypnutý a pevný vzhled.

POUŽITÍ: ráno a večer aplikujte na vlhkou pokožku. Nakonec naneste denní a noční krém hyaluronic3.

Hyaluronic3 pro pleť s nedostatkem hydratace
Kyselina hyaluronová disponuje schopností vázat ve velkém množství vodu. Ta je důležitou součástí pokožky pro vyvážený obsah hydratace, pro pevnost a elasticitu. Díky multiaktivnímu komplexu kyseliny hyaluronové, který je v řadě hyaluronic3 obsažen, dochází k reaktivaci zásobáren vlhkosti v pleti a k jejich vyplnění. Díky tomuto inteligentnímu víceúrovňovému systému je pleť přirozeně vyplněna zevnitř. Peptidy, které dodávají pleti strukturu, podporují tento intenzivně hydratační a jemně modelační pěstící účinek.

Zvýšená hydratace pleti již po dvou hodinách až o 79 %

X

Right Click

No right click