Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
phyto
Akce

Time Control Phytocomplex Set

Set anti-aging péče
cena samostatných výrobků
Výrobce
être belleêtre belle
8/1937-0000
Řada
skladem
Set obsahuje:1x Q10 Phytokomplex Eye Cream1x Q10 Phytokomplex Cream1x Q10 Phytokomplex SerumQ10 oční krém - pro unavenou a povolenou pleť očního okolí. Efektivní oční péče aktivuje vlastní regenerační mechanismy a vlastní produkci kolagenu. Pom áhá doplnit chybějící látky a def...Číst dál
3 625 Kč-29%2 590 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

Set obsahuje:
1x Q10 Phytokomplex Eye Cream
1x Q10 Phytokomplex Cream
1x Q10 Phytokomplex Serum

Q10 oční krém - pro unavenou a povolenou pleť očního okolí. Efektivní oční péče aktivuje vlastní regenerační mechanismy a vlastní produkci kolagenu. Pom áhá doplnit chybějící látky a deficity pleti. Pleť je výrazně pružn ější a pevnější, tmavé kruhy jsou redukovány. Mikro-jemné pigmenty rozptylují sv ětlo a změkčují stíny na pleti a redukují viditelnost drobných linií a vrásek.

Použití: aplikujte každé ráno a večer na vyčištěné oční okolí, malé mno žství krému jemně vmasírujte do očního okolí.

Q10 pěstící sérum spojuje účinky koenzymu Q10 s fytokomplexem pro maximálně účinný pěstící koncept proti předčasným známkám stárnutí pleti. Zralá suchá pleť získává výrazně více pružnosti a dochází ke zmírnění suchých vrásek.

Použití: ráno a večer aplikujte na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Nakonec naneste odpovídající denní nebo noční péči.

Q10 krém - pro zralou pleť s potřebou regenerace. Multiaktivní krém s koenzymem Q10 a fytokomplexem, obnovujícím buňky, obsahuje účinné látky, které působí proti známkám předčasného stárnutí pokožky. Ceramidy a obnovující rostlinné výtažky stimulují regeneraci buněk a dodávají zpevněnou strukturu pleti. Pokožka působí hladkým a zářivým dojmem. S ochranným faktorem 6.

Použití: ráno a večer naneste na pokožku po aplikaci Q10 Phytocomplex Serum.

Time Control anti-aging péče
Inovativní technologie pěstící řady Time Control významně ovlivňuje a potlačuje známky stárnutí kůže, jako jsou suché linky a vrásky, ztráta mladistvé zářivosti pleti nebo nedostatek hydratace. Suché linky a vrásky jsou viditelně redukovány. Time Control je synergicky působícím anti-aging pěstícím konceptem, který efektivně redukuje vrásky pokožky obličeje i očních partií. Zažijte vzájemně působící kombinaci účinných látek pro mladistvě zářivou pleť.

Redukuje hloubku vrásek až o 56 % za 30 dní*


*Prokazatelné zmírnění hloubky vrásek v rámci čtyřtýdenního odborně lékařského testu s 20 osobami v klinicko-dermatologickém výzkumu.

X

Right Click

No right click