Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
weho 16magic styling

Magic Styling, 200 ml

Termoochranné mléko
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/28.09019
Řada
skladem
Definice / Lehká fixace / S vysokým leskemTermoochranné mléko chrání před nepříznivými vlivy kartáčování, neoplachuje se a chrání také před teplem, UV paprsky a atmosférickým znečištěním. Dodává hydrataci, tvar a objem. Zajišťuje delší trvanlivost stylingu.WehO Profesio...Číst dál
276 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 9 z 9

Celý popis

Definice / Lehká fixace / S vysokým leskem

Termoochranné mléko chrání před nepříznivými vlivy kartáčování, neoplachuje se a chrání také před teplem, UV paprsky a atmosférickým znečištěním. Dodává hydrataci, tvar a objem. Zajišťuje delší trvanlivost stylingu.


WehO
Profesionální stylingová řada

WehO je řada profesionálních stylingových produktů, které mají vynikající výsledky a díky kterým je možné vytvořit vysoce módní vzhled na míru každého klienta. Produkty jsou charakterizovány dvojicí čísel. První číslo (vlevo) označuje stupeň fixace, druhé číslo (vpravo) pak označuje stupeň lesku. Produkty se odlišují také barvou. Červené balení označuje produkty pro objem a fixaci, bílé balení je charakteristické pro produkty, které jsou vhodné pro zvýraznění a modelaci účesu. Produkty v černém balení zajišťují maximální kontrolu účesu.

X

Right Click

No right click