Gordon je nová značka tradičního pánského holení na českém a slovenském trhu. Produkty Gordon jsou perfektním spojením a optimální kombinací anglosaské tradice, inovace a přírody. Gordon je značka, která se může pyšnit vysoce kvalitními produkty, které jsou vytvářeny italskými renomovanými laboratořemi. Produkty obsahují ty nejčistší přírodní ingredience, které jsou vhodné pro každý typ pleti. Každý produkt Gordon je dermatologicky testovaný. Všechny obaly jsou navíc šetrné k životnímu prostředí, jelikož jsou 100% recyklovatelné.

 cliniansLABOR pro - Přední italská značka profesionálních kadeřnických a kosmetických doplňků a vybavení pro salony, založená v šedesátých letech panem Giuseppe Bruccolerim. Jednou z předních značek této firmy je právě Gordon.

Název značky znamená „být krásná“ a je vyjádřením pěstěné pokožky, kterou je možné uchovat si i do vysokého věku. Německá společnost être belle byla založena před více než třiceti pěti lety a z úspěchů značky dnes těží klientky v téměř šedesáti zemích světa. Hlavním cílem značky je nabídnout kosmetičkám a spotřebitelkám výjimečně hodnotné, účinné a dermatologicky dobře tolerované kosmetické produkty. Značka être belle si zakládá na exkluzivní pleťové, dekorativní a wellness kosmetice, stejně jako na profesionálním ošetřujícím systému. Její přípravky jsou na nejvyšší úrovni a dokáží cíleně odpovídat na nejrůznější požadavky péče o pleť.

Profesionálně propracované řady, které uspokojí požadavky i té nejnáročnější pokožky. Taková je pleťová kosmetika être belle. Dopřejte Vaší pokožce pořádnou porci hydratace díky řadě hyaluronic3, povzbuďte ji vitamíny s řadou Energy, rozmazlete medem a kaviárem v řadě Golden Skin nebo jí dopřejte prémiovou anti-aging péči řady Skinvision. Vybrat si však samozřejmě můžete i z dalších vysoce kvalitních řad. Značka être belle má odpověď na požadavky každé pleti. Bez povšimnutí nezůstává ani péče pro muže, pánové získají tu nejlepší péči díky produktům z řady platinmen. Pokud toužíte po rychlé vzpruze pro Vaši pleť, nabízí značka être belle perfektní ampule nebo séra s jedinečnými účinky. Objevte kouzlo pěstěné pokožky a buďte krásná s être belle.

Krása působí jako magnet. Přitahuje. Jednotlivé aspekty krásy lze snadno pojmenovat, ale to, co tvoří skutečnou krásu, zůstává i nadále obestřeno tajemstvím. Pro zvýraznění Vaší krásy máte díky être belle na výběr ze širokého sortimentu make-upů i produktů pro líčení očí a rtů. Krása začíná bezchybnou pletí – pokud je základ správně nanesený, působí pleť jemným a hedvábným dojmem. Díky výjimečným konzistencím a rozmanitým odstínům budou uspokojeny požadavky každého typu pleti. Beze změny zůstává také trend rtů k zulíbání, neboť není nic svůdnějšího než smyslně nalíčená ústa. Podobně jako i jiné produkty dekorativní kosmetiky, mají i rtěnky a lesky různé konzistence a odpovídají rozmanitým požadavkům. Pomocí očních stínů a řasenek pak uděláte skvělou tečku za bezchybným líčením. Make-up musí především bavit. Udělejte si proto čas a potěšte se každý den leskem, třpytem a hedvábným složením dekorativních produktů être belle a vytvářejte den co den svůj nový, osobní styl.

již více než šedesát let pracuje německá rodinná společnost Dr. med. Christine Schrammek pro krásu. Skutečné novinky, jako např. první „BB krém“ - Blemish Balm nebo bylinné peelingové ošetření GREEN PEEL® udělaly ze společnosti jednu z nejvíce chtěných celosvětových značek, a to jak mezi profesionály, tak mezi konečnými spotřebiteli. Kosmetika Dr. med. Christine Schrammek zahrnuje dvě značky: derma.cosmetics se širokým portfoliem špičkových produktů a GREEN PEEL®, jedinečnou značku produktů a přírodních metod pro ošetření pleti.

Cílem inovativní a na míru šité péče o pleť je pomoci obnovit zdraví a krásu pokožky. Prevence problémů s pletí a její ochrana jsou stejně důležité ve vývoji produktů, jako hledání řešení pro širokou škálu nejrůznějších problémů s pletí. „Dermatologie se setkává s kosmetikou“ je základní filozofií produktové řady derma.cosmetics, v níž se nejnovější poznatky z medicíny snoubí s obzvláště kvalitními aktivními složkami.

před více než šedesáti lety položila Christine Schrammek základy pro originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření, které pomáhá získat klientkám s problematickou pokožkou čistou a rovnoměrnou pleť. Základ tvoří vybrané bylinky, které jsou opatrně do pokožky vmasírovány. Bylinné peelingové ošetření bylo dále medicínsky vyvíjeno a rozšiřováno její dcerou, dermatoložkou Dr. med. Christine Schrammek-Drusio a dnes je aplikováno kosmetičkami a lékaři po celém světě. Díky variabilitě použitého množství bylinných směsí umožňuje GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření přizpůsobení individuálnímu stavu pleti a osobním cílům ošetření.

před více než třiceti pěti lety se začala psát historie značky Alfaparf Milano. Značka vstoupila na trh s legendární pěstící řadou Semi di Lino a s dnes již ikonickým produktem – tekutými krystaly. Barvy značky Alfaparf Milano jsou nejprodávanějšími barvami Made in Italy na světě a ne náhodou je Alfaparf Milano číslem jedna mezi italskými značkami světového vlasového průmyslu. V jeho portfoliu naleznete kromě barev také produkty, které zahrnou Vaše vlasy tou správnou péčí, nebo produkty, které dodají Vašim vlasům ten správný styling. Pro ty, kteří touží po rovných a zároveň neodolatelně krásných a zdravých vlasech, nabízí značka jedinečné ošetření na vyrovnání vlasů Lisse Design.

originalita, profesionalita, dlouhotrvající a vysoce kvalitní výsledky. To je jen stručná charakteristika jedné z neoblíbenějších profesionálních italských značek – Vitality´s. Značka nabízí širokou škálu produktů 100% Made in Italy pro barvení vlasů, péči i styling. Příběh společnosti Farmen, pod kterou značka Vitality´s patří, začal před půl stoletím, ale píše se neustále každým dnem. Farmen je moderní společností, která věří v inovaci, investuje do výzkumu a ví, jak je důležité poslouchat požadavky svých klientů. Cílem značky je nabízet vysoce kvalitní produkty s mimořádnou účinností, které budou spolehlivé a inovativní v každém ohledu.

značka SHE Hair Extension je mladou společností, která se však již stihla úspěšně zapsat na světový trh v oblasti prodlužování vlasů. Značka klade důraz na řemeslné zpracování vlasů, mistrovsky spojuje technologii s inovací a zároveň zachovává respekt k přírodě a k životnímu prostředí. Produkty se vyznačují vysoce kvalitním zpracováním a jedinečnost kvality zaručuje také certifikace ISO 9001.

https://www.youtube.com/watch?v=E11pUQG2094

před více než čtyřiceti lety vznikla skupina Gruppo Gandini, jejímž zakladatelem je několikanásobný mistr světa a vítěz prestižních kadeřnických cen, pan Gigi Gandini. Dvakrát ročně obohacuje jeho tým svět výčesů a střihů jedinečným stylem svých kolekcí. Styl Gandini charakterizuje elegance, ženskost, aktuálnost, harmonie tvarů a barev a v neposlední řadě také vyjádření „stylu“ Made in Italy. Hlavní roli hraje v kolekcích žena, která je vždy elegantní a velmi ženská, chce se odlišovat a zároveň jít s dobou, módní trendy žije, ale nepodléhá jim, nemá ráda výstřednost, je vždy hrdá a vyrovnaná. Poznejte i Vy jedinečné trendy Gandini a nechte se jimi ve své tvorbě inspirovat.

je celosvětově známá italská společnost, která ve vývoji svých produktů nabízí více než čtyřicet let zkušeností. Klade velký důraz na kvalitu, ale zároveň i na respekt k přírodě a k životnímu prostředí. Produkty značky MIL MIL jsou zaměřeny na každodenní péči o pokožku těla a vlasů a jsou ideální pro všechny, kteří si chtějí uchovat mladistvý a svěží vzhled. Nejprodávanější řadou u nás je:

 deliceDelice Solaire – pro všechny, kteří milují bronzový vzhled své pokožky, je ideální řada produktů Delice Solaire. Kromě produktů, které perfektně připraví pokožku na opalování, naleznete v portfoliu značky také opalovací krémy a produkty, které osvěží Vaši pokožku a podpoří její bronzové opálení. V řadě nechybějí ani přípravky po opalování a vysoce kvalitní opalovací přípravky pro děti.

Mirato je jednou z hlavních značek italského trhu v oblasti hygieny a krásy, která se v tomto průmyslu pohybuje již od roku 1960. Patří mezi lídry v sektoru osobní hygieny a péče o vlasy. Předvídá nové trendy a současně odpovídá na aktuální požadavky doby. Rozšiřuje trh inovativními produkty pro každodenní použití v optimálním poměru kvalita/cena. Nejprodávanější řadou u nás je:

 cliniansClinians – oblíbené produkty italské značky Clinians jsou určeny pro moderní ženy a nabízejí novou cestu, jak být krásná. Značka představuje Vaší osobní „kliniku krásy“. Vysoce kvalitní produkty pleťové péče jsou rozděleny do několika řad s ohledem na typ pleti a věk každé klientky.


 

Revolution Hair
X

Right Click

No right click