Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
001570-CREMA-SOLARE-INTENSIVO

Crema Solare Abbronzante Intensivo, 250 ml

Opalovací krém pro intenzivní opálení
Výrobce
mil mil 76mil mil 76
1/01570
Řada
skladem
S karotenem, výtažky z vlašských ořechů, Aloe Vera Neobsahuje ochranné sluneční filtry! Složení s karotenem, slupkami ořechů a aloe je ideální pro normální nebo opálenou pokožku a umožňuje rychlé, intenzivní a jednotné opálení. Pleť vypadá měkce a jemně. Voděodolný. P...Číst dál
107 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 3 z 3

Celý popis

S karotenem, výtažky z vlašských ořechů, Aloe Vera

Neobsahuje ochranné sluneční filtry! Složení s karotenem, slupkami ořechů a aloe je ideální pro normální nebo opálenou pokožku a umožňuje rychlé, intenzivní a jednotné opálení. Pleť vypadá měkce a jemně. Voděodolný.

Použití: Nanášejte dostatečné množství produktu před i během opalování. Pravidelně opakujte. Doporučení: nevystavujte se příliš dlouho slunci, zvláště polednímu, přestože jste použili opalovací přípravek s ochrannými filtry; novorozence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření; nadměrné opalování představuje vážné zdravotní riziko; aplikujte ochranný opalovací přípravek ještě před opalováním; pro zachování ochrany opakujte aplikaci produktu zvláště v případě pocení nebo koupání a následného osušení; vynechte oční okolí; v případě kontaktu s očima důkladně vypláchněte dostatečným množstvím vody; vyhněte se kontaktu s oblečením, výrobek může způsobit skvrny.

Dermatologicky testováno

X

Right Click

No right click