Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
INTENSIVE_Nutriactive_Trattamento_nutritivo

Nutriactive Trattamento Nutritivo, 10x7 ml

Vyživující ošetření
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/21.14173
Nourishing TreatmentRegeneruje vlasy do hloubky, poskytuje jim hydrataci, dodává lesk a vitalitu. Obsahuje D-panthenol, který má vynikající hydratační a rozjasňující účinky. Obsažené ceramidy posilují strukturu vlasů a díky své charakteristice se jim také říká „kapilární t...Číst dál
625 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 5 z 5

Celý popis

Nourishing Treatment

Regeneruje vlasy do hloubky, poskytuje jim hydrataci, dodává lesk a vitalitu. Obsahuje D-panthenol, který má vynikající hydratační a rozjasňující účinky. Obsažené ceramidy posilují strukturu vlasů a díky své charakteristice se jim také říká „kapilární tmel“.

Nutriactive
Péče pro výživu a hydrataci vlasů do hloubky

Každodenní používání agresivních kosmetických přípravků, žehliček a fénů s výsokými teplotami vlasy vysušuje a činí je křehčí. Suché a unavené vlasy jsou pak mdlé, slabé ve své struktuře a jsou obtížně rozčesatelné. Abychom měli vlasy jemné, lesklé a plné života je zapotřebí vyživit vlasy do hloubky, hydratovat pokožku hlavy a zajistit jim správnou jemnost a rozčesatelnost. Řada využívá aktivní prvky ze světlicového oleje, které vyživují do hloubky vlasy i pokožku hlavy. Přípravky obsahují také látku sericin, jež upravuje poškozenou kutikulu a obnovuje hydrataci kapilár.

Intensive Aqua
Lázeňská péče pro Vaše vlasy

Voda představuje pramen krásy nejen pro naši pleť, ale i pro naše vlasy. Voda je komplexní složka, která je bohatá na aktivní prvky nezbytné pro lidský život. Jednou z nejvzácnější vod je voda vřídelního původu. Vitality´s využívá pro své produkty řady Intensive Aqua vřídelní vodu ze Spezzana. Tato voda obsahuje oligoprvky, které umožňují jednodušší vstřebávání aktivních rostlinných složek, které byly pečlivě vybrány pro každý typ vlasů. Do vřídelní vody ze Spezzana byly přidány výtažky z olivových, pomerančových a klementinkových listů.

X

Right Click

No right click