Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
EFFECTO mousse forte

Fixing Restructuring Mousse Strong - Forte, 250 ml

Regenerační tužicí pěna (silná fixace)
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/25.08002
Řada
skladem
Mousse Fissativa RistrutturanteSilná fixacePěna byla speciálně vyvinuta pro tvorbu měkkých objemů a pro dodání přirozené podpory účesu. Propůjčuje vlasům výjimečný lesk. Obsažený D-panthenol zajišťuje vlasům optimální hydrataci a komplexní ochranu vlasů. Díky verzi se si...Číst dál
219 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 6 z 6

Celý popis

Mousse Fissativa Ristrutturante

Silná fixace

Pěna byla speciálně vyvinuta pro tvorbu měkkých objemů a pro dodání přirozené podpory účesu. Propůjčuje vlasům výjimečný lesk. Obsažený D-panthenol zajišťuje vlasům optimální hydrataci a komplexní ochranu vlasů. Díky verzi se silnou fixací dokážete vytvořit strukturované účesy, pěna dodává maximální podporu také velmi náročným a propracovaným účesům. Zanechává vlasy hedvábně jemné a lesklé.

EFFÉCTO
Profesionální vlasová péče a styling pro Vaše vlasy
Vitality´s Effécto nabízí kompletní škálu produktů pro péči a styling vlasů. Pěstící přípravky dodávají vlasům hydrataci, tvar a vytvářejí ve vlasech přirozený efekt. Usnadňují rychlé vysoušení. Nezatěžují vlasy a nezanechávají zbytky. Produkty jsou k dostání v salonním balení a díky praktickým dávkovacím systémům optimalizují čas na salonu. Effécto je synonymem kvality i zárukou výhodného nákupu.

X

Right Click

No right click