Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
429_01_Diamond_Foundation_Perfect_Teint_Make-up_SPF_15

Diamond Foundation Perfect Teint Make-up SPF 15, 30 ml 01

Make-up pro perfektní pleť Diamond Foundation
Výrobce
être belleêtre belle
8/0429-0001
Řada
skladem
Dekorativka 429
Make-up zdokonalující pleť! Tajemství okamžitě perfektní pokožky! Make-up jemně zahaluje pleť posilujícím diamantovým práškem pro zářivý a přirozeně jasný vzhled. Vícerozměrné světelné odrazy spolu s posilujícími peptidy zdokonalují pleť a perfektně se přizpůsobí vl...Číst dál
735 Kč

Celý popis

Make-up zdokonalující pleť! Tajemství okamžitě perfektní pokožky! Make-up jemně zahaluje pleť posilujícím diamantovým práškem pro zářivý a přirozeně jasný vzhled. Vícerozměrné světelné odrazy spolu s posilujícími peptidy zdokonalují pleť a perfektně se přizpůsobí vlastnímu tónu pokožky. S OF 15.

PLEŤ
Krása začíná bezchybnou pletí. Pokud je základ správně nanesený, působí pleť jemným a hedvábným dojmem. Považujte svou pleť za plátno umělce. Díky optimálnímu základnímu „nátěru“, který může být přirozeně lehký i perfektně krycí, dochází ke sjednocení pleti a make-upu bez výrazných barevných přechodů. Díky výjimečným konzistencím a rozmanitým odstínům jsou uspokojeny požadavky pro každý typ pleti! Najděte si také Vy svůj make-up, který Vám bude vyhovovat!

X

Right Click

No right click