Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
WEHO style in

Style In, 200 ml

Objemový a fixační sprej
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/28.10003
Řada
skladem
Objem / Silná fixace / S leskem Dodává celému účesu objem i fixaci. Aplikací ke kořínkům získáte neobyčejný objem. Aplikací do délek a na konečky získáte přirozenou a lehkou fixaci. Dodává vlasům hydrataci, jemnost a hedvábný vzhled.WehO Profesionální stylingová řada Weh...Číst dál
276 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 3 z 3

Celý popis

Objem / Silná fixace / S leskem

Dodává celému účesu objem i fixaci. Aplikací ke kořínkům získáte neobyčejný objem. Aplikací do délek a na konečky získáte přirozenou a lehkou fixaci. Dodává vlasům hydrataci, jemnost a hedvábný vzhled.


WehO
Profesionální stylingová řada

WehO je řada profesionálních stylingových produktů, které mají vynikající výsledky a díky kterým je možné vytvořit vysoce módní vzhled na míru každého klienta. Produkty jsou charakterizovány dvojicí čísel. První číslo (vlevo) označuje stupeň fixace, druhé číslo (vpravo) pak označuje stupeň lesku. Produkty se odlišují také barvou. Červené balení označuje produkty pro objem a fixaci, bílé balení je charakteristické pro produkty, které jsou vhodné pro zvýraznění a modelaci účesu. Produkty v černém balení zajišťují maximální kontrolu účesu.

X

Right Click

No right click