Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
Pure_Skin_Cleansing_Foam_100_ml

Pure Skin Cleansing Foam, 100 ml

Osvěžující a čisticí pěna pro nečistou pleť
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/492000
Řada
skladem
Účinná pěna čistí pleť do hloubky a osvobozuje ji od silných nečistot, lesku a make-upu. Pleť pak optimálně přijímá následující pěstící přípravky. Zklidňující rostlinné výtažky o pleť pečují a chrání ji před vysušením. Výsledkem je čistá a zářivá pleť. Pou...Číst dál
770 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 7 z 7

Celý popis

Účinná pěna čistí pleť do hloubky a osvobozuje ji od silných nečistot, lesku a make-upu. Pleť pak optimálně přijímá následující pěstící přípravky. Zklidňující rostlinné výtažky o pleť pečují a chrání ji před vysušením. Výsledkem je čistá a zářivá pleť.

Použití: Naemulgujte v dlaních malé množství pěny s vodou a pak vyčistěte předem navlhčenou pleť krouživými pohyby. Vyhněte se očnímu okolí a opláchněte důkladně vodou.

Tip: V salonu můžete použít i jako "čisticí rituál" - do misky dejte malé množství pěny, holicí štětkou nbo štětcem na obličej vytvořte pěnovou hmotu a naneste na obličej.

Hlavní složky:
bambus
• bílý leknín
• panthenol

REGULATING
Perfektní řešení problémů nečisté pleti

Mastná a nečistá pleť představuje jeden z nejčastějších pleťových problémů. Pro optimální péči o mastnou a nečistou pleť je vyžadována kombinace účinných látek, která reguluje produkci mazu bez vysušení a působí proti zánětům. Řada REGULATING kombinuje regulační složky se zklidňujícím účinkem a stará se o vyrovnaný, matný a vylepšený vzhled pleti. Zvlhčující komplex látek obnovuje rovnováhu hydratace pleti.

X

Right Click

No right click