Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
654900 Mini Tube15ml_SpecCareCream-03-dg

Special Care Cream, 15 ml

Speciální péče pro suchou a citlivou pleť - vzorek
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/654000
Řada
skladem
Alternativní zboží
Účinná denní péče pro citlivou a suchou pleť s hedvábně jemnou konzistencí. Rostlinný komplex účinných látek dodává hydrataci a optimálně chrání a podporuje pleť v jejích funkcích. Zklidňuje, zmírňuje pocity napětí a zanechává pokožku jemnou a vláčnou. Použití: Ap...Číst dál
415 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 2 z 2

Celý popis

Účinná denní péče pro citlivou a suchou pleť s hedvábně jemnou konzistencí. Rostlinný komplex účinných látek dodává hydrataci a optimálně chrání a podporuje pleť v jejích funkcích. Zklidňuje, zmírňuje pocity napětí a zanechává pokožku jemnou a vláčnou.

Použití: Aplikujte ráno a večer rovnoměrně na obličej. Po ošetření GREEN PEEL bylinném peelingu CLASSIC smíchejte s Blemish BALM (balzámem na skvrny (nečistoty)) v poměru 1: 1 a aplikujte vícekrát denně na ošetřovanou část.

Hlavní složky:
• měsíček lékařský
• heřmánek
• ibišek
• panthenol

ESSENTIAL
Produkty tvoří základ péče o normální pleť. Každé aplikaci krémů a masek by mělo předcházet jemné, ale důkladné čištění obličeje. Správné čištění, které je přizpůsobeno aktuálnímu stavu pleti představuje jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Pouze perfektně vyčištěná pleť je vnímavá k následujícím pěstícím přípravkům a účinným látkám. Nedochází k narušení přirozené rovnováhy pleti, naopak - pokožka je chráněna používáním speciálních čisticích a peelingových přípravků. Navíc tato řada nabízí produkty, které jsou vhodné pro každý typ pleti.

X

Right Click

No right click