Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
uk

Revolution Hair s.r.o. pomáhá Ukrajině

Filler Mousse Effetto Ridensificante, 150 ml

Pěna s vyplňujícím účinkem
Výrobce
Vitality´sVitality´s
2/21.08008
Řada
skladem
Hair Thickening Mousse

Hydratuje, dodává lesk a vyplňuje. Představuje poslední krok v ošetření doma i v salonu. Bez oplachování. Panthenol vlas hydratuje a dodává mu lesk. Proteiny z hydrolyzované rýže rekonstruují a posilují vlasové vlákno. Působí proti krepatění. Určeno zvláště pro jemné vlasy.

Fil ... Číst dál
266 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 2 z 2

Celý popis

Hair Thickening Mousse

Hydratuje, dodává lesk a vyplňuje. Představuje poslední krok v ošetření doma i v salonu. Bez oplachování. Panthenol vlas hydratuje a dodává mu lesk. Proteiny z hydrolyzované rýže rekonstruují a posilují vlasové vlákno. Působí proti krepatění. Určeno zvláště pro jemné vlasy.

Filler
Péče pro dokonalý tvar a neodolatelný lesk vlasů

Vlasy se časem mění jak po fyziologické, tak estetické stránce. Stejně jako pleť. Vlasy jsou tenčí, křehčí, poréznější a mají méně lesku. Příčiny mohou být různé: časté barvení, vysoušení vlasů fénem, používání žehličky, kartáčů, smog, špatné stravovací návyky, léky, hormonální změny, stres apod. Vlasy se stávají křehčí a ztrácejí lesk. Proto značka Vitality´s vyvinula řadu Filler s vyplňujícím účinkem, která obnovuje tvar, lesk a plnost vlasů.

HLAVNÍ AKTIVNÍ SLOŽKY:

• Výtažek z fíků: má vyhlazující a vyplňující účinek s nízkou molekulární hmotností. To znamená, že vlas zůstane dostatečně hydratovaný, přesně tak, jak potřebuje. Díky vysokému obsahu flavonoidů a vitamínů (skupiny B a C) neutralizuje volné radikály a má antioxidační účinek.
• Filler-Tech: posiluje poškozené oblasti. Peptid rostlinného původu proniká do slabších částí vlasu, které obnovuje. Poškozená oblast kortexu je zevnitř posílena, kutikula je kompaktní a vyplněná.

Intensive Aqua
Lázeňská péče pro Vaše vlasy

Voda představuje pramen krásy nejen pro naši pleť, ale i pro naše vlasy. Voda je komplexní složka, která je bohatá na aktivní prvky nezbytné pro lidský život. Jednou z nejvzácnější vod je voda vřídelního původu. Vitality´s využívá pro své produkty řady Intensive Aqua vřídelní vodu ze Spezzana. Tato voda obsahuje oligoprvky, které umožňují jednodušší vstřebávání aktivních rostlinných složek, které byly pečlivě vybrány pro každý typ vlasů. Do vřídelní vody ze Spezzana byly přidány výtažky z olivových, pomerančových a klementinkových listů.

+420 775 775 140

Revolution Hair

Vítáme Vás na stránkách firmy Revolution Hair, distributora profesionální vlasové a pleťové kosmetiky.

Nabízíme moderní, šetrné barvy na vlasy, barvy bez amoniaku, šampony, balzámy, vlasové kúry, perfektní styling, prodlužování vlasů, ale i pleťové krémy a jiné pěstící přípravky na specifické problémy s pletí. Jedná se o profesionální produkty renomovaných značek, které distribuuje firma Revolution Hair do kadeřnických a kosmetických salonů jako výhradní distributor pro Českou a Slovenskou republiku*.

Naše značky: Alfaparf Milano, Vitality's, SHE by SO.CAP, PANDA, être belle, Dr. med. Christine Schrammek, Clinians, MIL MIL, Delice Solaire, Intesa, Malizia.

(*Výhradní distributor značky Dr. med. Christine Schrammek pouze pro ČR.)

Jsme tu pro Vás

Po: 7:00-15:30
Út: 7:00-15:30
St: 7:00-15:30
Čt: 7:00-15:30
Pá: 7:00-15:30

Belnická 653

252 42 Jesenice

Česká republika

Sledujte nás

facebook contact icon instagram contact icon

Nabídka zaměstnání

Technolog

  • barber trendy
  • Alfaparf Milano
  • Vitality's

Reprezentant

  • Divize Beauty (východní Čechy, Vysočina, střední Čechy-západní část, Jižní Čechy)
  • Divize Hair (Praha, střední Čechy, severní Čechy, Jižní Čechy, Vysočina)

Pro bližší informace pište na info@revolutionhair.cz

Rekreace v Krkonoších

X

Right Click

No right click