Cleansing Milk, 140 ml

Čisticí mléko
Výrobce
etre belleetre belle
8/3268-0000
Řada
skladem
Svěží ovocné čisticí mléko s vitalizačními pěstícími látkami je vhodné pro bledou a unavenou pleť. Čistí jemně a šetrně, osvobozuje pleť od nepříznivých vlivů životního prostředí a zbytků make-upu. Rostlinné regulátory vlhkosti redukuji pocity napětí pleti.

POUŽITÍ: ráno a večer naneste na vlhkou ple ... Číst dál
589 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 7 z 7
  • Popis
  • Složení

Vlastnosti

pro zářivou pleť, pro zdravou pleť

Svěží ovocné čisticí mléko s vitalizačními pěstícími látkami je vhodné pro bledou a unavenou pleť. Čistí jemně a šetrně, osvobozuje pleť od nepříznivých vlivů životního prostředí a zbytků make-upu. Rostlinné regulátory vlhkosti redukuji pocity napětí pleti.

POUŽITÍ: ráno a večer naneste na vlhkou pleť a jemně mléko do pokožky vmasírujte. Opláchněte dostatečným množstvím vody a nakonec pleť tonizujte gelovým tonikem Energy.

Energy vysoce koncentrovaná vitamínová péče
Vitamíny jsou opravdovými multitalenty. Společně s minerálními látkami a stopovými prvky se počítají k esenciálním živinám. Platí mj. za vynikající antioxidanty a podporují výstavbu pleti vlastním kolagenem. V produktech péče o pleť chrání před škodlivými vlivy životního prostředí a dodávají unavené a bledé pokožce energii a zářivý vzhled.

K opětovnému růstu pleťových buněk přispívá zjeména vitamín A, díky kterému se může pleť také lépe bránit nepříznivým vlivům životního prostředí. Vitamín A pomáhá regeneraci pokožky, zpomaluje stárnutí pleti, působí proti předčasné tvorbě vrásek a zmírňuje stařecké skvrny.

Vitamín C v produktech péče o pleť chrání pokožku před volnými radikály, které poškozují buňky. Ty mohou proniknout do pokožky např. slunečním zářením. Vitamín C zadržuje tyto agresivní částečky na kůži a pomáhá je odstranit.

Také vitamín E působí jako lapač volných radikálů. Kombinace těchto dvou vitamínů je zajímavá i z toho důvodu, že vitamín E, který je spotřebováván vitamínem C, může vést k opětovné obnově funkce ochrany buněk. Vitamín E je vhodný zvláště pro sluncem namáhanou pleť, neboť zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky, které způsobuje sluneční záření. Přirozeně vitamíny nenahrazují žádné sluneční filtry, ale jsou používány jako doplňkové látky. Dodávají pleti hedvábně jemný a hladký vzhled.

Aqua [Water], Isopropyl Palmitate, Hydrogenated Polydecene, Glycerin, Acrylates Copolymer, Sodium Stearoyl Lactylate, Phenoxyethanol, Tromethamine, Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Parfum [Fragrance], Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Limonene, Ethylhexylglycerin

Revolution Hair
X

Right Click

No right click