Working Paste, 100 ml

Modelační pasta na vlasy
Výrobce
Vitality´sVitality´s
2/31.09026
Řada
skladem
Dodává vlasům tvar díky obsahu kopernicie velkonosné, která má zároveň ochranné účinky. Kopernicie je zvaná „královnou vosku“ a její vosk patří mezi ty nejcennější. Složení s lehce zpevňujícím účinkem dovoluje opakované tvarování vlasů. Remodelační pasta je vhodná pro všechny typy vlasů a je ideální ... Číst dál
309 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 9 z 9
  • Popis

Vlastnosti

lehká fixace, pro definici, pro muže

Dodává vlasům tvar díky obsahu kopernicie velkonosné, která má zároveň ochranné účinky. Kopernicie je zvaná „královnou vosku“ a její vosk patří mezi ty nejcennější. Složení s lehce zpevňujícím účinkem dovoluje opakované tvarování vlasů. Remodelační pasta je vhodná pro všechny typy vlasů a je ideální i pro tvorbu kreativ¬ních účesů. S matným efektem.


For Man
Exkluzivní péče pro muže

Péče pro muže zahrnuje přípravky, které jsou vhodné pro vlasy, tělo a vousy. Všechny produkty jsou bez parabenů, čímž dochází k eliminaci vzniku podráždění. Vůně evokuje oblast Středomoří a země Orientu. Ve složení nalezneme účinné látky jako např. taurin, který navrací vlasům sílu a vitalitu, kyselinu salicylovou, allantoin, olej ze sladkých mandlí, z meruňkových jader, aloe vera, bisabolol, mentol, výtažek z kokosového oleje, zklidňující panthenol a kapsikum s antibakteriálními účinky.

Revolution Hair
X

Right Click

No right click