Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
17571_Funk_Clay_100_ml

Funk Clay, 100 ml

Jíl na vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/22.17571
Řada
skladem
Silná fixaceJílovitá stylingová pasta dodává vlasům rozcuchaný vzhled a umožňuje perfektní vytvarování, oddělení a zvýraznění jednotlivých pramenů. Nezanechává pocit slepených vlasů. S matným zakončením.MORINGA OLEJODÁRNÁJe obsažena ve složení všech produktů Style S...Číst dál
324 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 5 z 5

Celý popis

Silná fixace

Jílovitá stylingová pasta dodává vlasům rozcuchaný vzhled a umožňuje perfektní vytvarování, oddělení a zvýraznění jednotlivých pramenů. Nezanechává pocit slepených vlasů. S matným zakončením.

MORINGA OLEJODÁRNÁ
Je obsažena ve složení všech produktů Style Stories. Říká se jí také zázračný strom a vykazuje mimořádné účinky i v rámci ošetření vlasů a pokožky. Výtažek z moringy navíc neutralizuje nežádoucí pachy a prodlužuje pocit čistých vlasů.

TERMÁLNÍ OCHRANA
Všechny produkty, které jsou určeny pro použití před samotným stylingem, obsahují látky, které po aktivaci teplem chrání vlasy před volnými radikály a zároveň chrání keratin, který vlasy přirozeně obsahují.

VŮNĚ
Osobitá vůně, kterou milují ženy i muži. Celou řadu produktů Style Stories charakterizují okouzlující sametové tóny - CITRON, MERUŇKA, BAMBUS, FRÉZIE, KONVALINKA, JASMÍN, SANTALOVÉ DŘEVO, FAZOLE TONKA, PIŽMOVÉ TÓNY

X

Right Click

No right click