Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
3535_Night_Expert_Marine_Rewenal_15ml

Night Expert Marine Renewal Serum, 15 ml

Noční obnovující sérum Marine
Výrobce
être belleêtre belle
8/3535-0000
Řada
na dotaz
S kolagenovým a hyaluronovým boosterem pro omlazený vzhled pleti. Pleťové obnovující noční sérum obsahuje kolagenový a hyaluronový booster. Peptidový systém pečuje o zlepšení struktury pokožky a o mladistvou pevnost pleti. Známky stárnutí pleti jsou rychleji, intenzivněji a hlo...Číst dál
805 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 2 z 2

Celý popis

S kolagenovým a hyaluronovým boosterem pro omlazený vzhled pleti.

Pleťové obnovující noční sérum obsahuje kolagenový a hyaluronový booster. Peptidový systém pečuje o zlepšení struktury pokožky a o mladistvou pevnost pleti. Známky stárnutí pleti jsou rychleji, intenzivněji a hloubkově redukovány. Mořské účinné látky a extrakt z měsíčního kamene zdokonalují pleť a zmírňují známky únavy. Pro jemný, rovnoměrný a zářivý vzhled pleti.

Použití: naneste večer na vyčištěnou pleť a vpracovávejte sérum do pokožky po dobu jedné minuty pomocí přístroje Skin Scrubber. Nakonec aplikujte vhodný noční krém.

Time Control anti-aging péče
Inovativní technologie pěstící řady Time Control významně ovlivňuje a potlačuje známky stárnutí kůže, jako jsou suché linky a vrásky, ztráta mladistvé zářivosti pleti nebo nedostatek hydratace. Suché linky a vrásky jsou viditelně redukovány. Time Control je synergicky působícím anti-aging pěstícím konceptem, který efektivně redukuje vrásky pokožky obličeje i očních partií. Zažijte vzájemně působící kombinaci účinných látek pro mladistvě zářivou pleť.

Redukuje hloubku vrásek až o 56 % za 30 dní*

*Prokazatelné zmírnění hloubky vrásek v rámci čtyřtýdenního odborně lékařského testu s 20 osobami v klinicko-dermatologickém výzkumu. Noční obnovující sérum Marine

X

Right Click

No right click