Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
14034_Urban_Elixir_30ml

Urban Elixir, 30 ml

Elixír proti znečištěnému ovzduší
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/27.14034
Řada
skladem
Krok 4) Hloubková Péče (salonní - vlasy) + domácí péčeElixír proti znečištenému ovzduší. Obsahuje ochranné polysacharidy v mikrokapsulích, které vytváří bariéru proti oxidaci způsobenou znečišteným ovzduším. Působí jak na pokožku, tak na vlasy. Použití: do vlhký...Číst dál
885 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

Krok 4) Hloubková Péče (salonní - vlasy) + domácí péče

Elixír proti znečištenému ovzduší. Obsahuje ochranné polysacharidy v mikrokapsulích, které vytváří bariéru proti oxidaci způsobenou znečišteným ovzduším. Působí jak na pokožku, tak na vlasy.

Použití: do vlhkých vlasů po umytí šamponem aplikujte několik pumpiček (2 nebo více) dle potřeby, proveďte specifický rituál a vlasy vysušte.

Nový postup v několika po sobě navazujících krocích (ošetření na salonu):
1) Detox
2) Mytí
3) Péče
4) Hloubková péče

Urban - hlavní složky:
Komule a mateřídouška – proti „city stress“. Mateřídouška se obvykle používá jako antomikrobiotikum, antioxidant a proti zánětům. V kosmetice se používá v ošetření mastné pokožky a dermatitidy. Komule je stále zelená rostlina, která vábí mnoho hmyzu, obzvláště motýlů, bývá nazývána též „motýlí keř“. Má antioxidační účinky, působí proti stárnutí, chrání před UV zářením a volnými radikály.
Biotechnologický hyaluronový komplex – hydratační a posílující účinky, na objem, proti krepatosti a zlepšuje rozčesávání.

Epurá
Z čisté alpské přírody a z technologie laboratoří Vitality´s vznikla Epurá. Nová řada vlasové péče na bázi certifikovaných výtažků alpského původu, obohacená o složky pocházející z Itálie a vybraných oblastí.

Absolutně bez: Silikonů, SLS, Ftalátů, SLES, Barviv, Sulfátů, PPG, Parabenů

Aby bylo možno garantovat bezpečný a biologický výrobek od semínka po výtažek, byl pečlivě vybrán Pura Complex ve spolupráci s experty na botaniku a zemědělství. Hořec, Arnika horská, Borovice lesní, Meduňka lékařská, Jalovec, Třezalka tečkovaná. Tyto rostliny obsahují botanický multifunkční komplex, který má čistící, osvěžující a energizující účinky.

X

Right Click

No right click