Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
12089_Relaxing_Shampoo_250ml

Relaxing Shampoo, 250 ml

Zklidňující šampon pro citlivou pokožku
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/27.12089
Řada
skladem
Domácí péčeZklidnující šampon. Jemné složení napomáhá zklidnit existující zčervenání apodráždění. Myje vlasovou pokožku a navrací správnou hydrolipidovou rovnováhu pokožce. Použití: naneste na vlhké vlasy a pokožku. Napěňte a opláchněte. Dle potřeby zopakujte. Po u...Číst dál
324 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

Domácí péče

Zklidnující šampon. Jemné složení napomáhá zklidnit existující zčervenání apodráždění. Myje vlasovou pokožku a navrací správnou hydrolipidovou rovnováhu pokožce.

Použití: naneste na vlhké vlasy a pokožku. Napěňte a opláchněte. Dle potřeby zopakujte. Po umytí použijte Elixir dle potřeb pokožky nebo vlasového vlákna.

Relaxing - hlavní složky:
Bez černý – rostlina známá již od starověku pro své léčebné účinky, zvláště při horečce a infekcích. Používá se hlavně květ a plod, jak na jídlo tak léčbu. Bobule mají fantastické léčivé účinky.
Eskulin – výtažek z kůry koňského kaštanu. Má odlehčující a čistící účinky na vlasovou pokožku. Působí venotonicky a protizánětlivě.

Epurá
Z čisté alpské přírody a z technologie laboratoří Vitality´s vznikla Epurá. Nová řada vlasové péče na bázi certifikovaných výtažků alpského původu, obohacená o složky pocházející z Itálie a vybraných oblastí.

Absolutně bez: Silikonů, SLS, Ftalátů, SLES, Barviv, Sulfátů, PPG, Parabenů

Aby bylo možno garantovat bezpečný a biologický výrobek od semínka po výtažek, byl pečlivě vybrán Pura Complex ve spolupráci s experty na botaniku a zemědělství. Hořec, Arnika horská, Borovice lesní, Meduňka lékařská, Jalovec, Třezalka tečkovaná. Tyto rostliny obsahují botanický multifunkční komplex, který má čistící, osvěžující a energizující účinky.

X

Right Click

No right click