Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
12095_Moisturizing_Shampoo_250ml

Moisturizing Shampoo, 250 ml

Hydratační šampon pro suché vlasy
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/27.12095
Řada
skladem
Alternativní zboží
Krok 4) Hloubková Péče (salonní - vlasy) + domácí péčeHydratační šampon. Rovnovážné složení, které jemně myje a dodává optimální hydrataci struktuře vlasu. Možnost každodenního použití.Použití: naneste na vlhké vlasy a pokožku. Napěňte a opláchněte. Dle potř...Číst dál
469 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

Krok 4) Hloubková Péče (salonní - vlasy) + domácí péče

Hydratační šampon. Rovnovážné složení, které jemně myje a dodává optimální hydrataci struktuře vlasu. Možnost každodenního použití.

Použití: naneste na vlhké vlasy a pokožku. Napěňte a opláchněte. Dle potřeby zopakujte. Po umytí použijte Elixir dle potřeb pokožky nebo vlasového vlákna.

Moisturizing - hlavní složky:
Sléz – rostlina známá ze starověku usnadňující vykašlávání a s protizánětlivými účinky. Listy mají zklidňující a antioxidační účinky. Obsahuje fl avonoidy, fenolové deriváty a polysacharidy.
Acquaporin – komplex aminokyselin a proteinů, které udržují fyziologickou kožní hydrataci, díky biologickému systému, který zlepšuje interbuněčnou výměnu informací.

Epurá
Z čisté alpské přírody a z technologie laboratoří Vitality´s vznikla Epurá. Nová řada vlasové péče na bázi certifikovaných výtažků alpského původu, obohacená o složky pocházející z Itálie a vybraných oblastí.

Absolutně bez: Silikonů, SLS, Ftalátů, SLES, Barviv, Sulfátů, PPG, Parabenů

Aby bylo možno garantovat bezpečný a biologický výrobek od semínka po výtažek, byl pečlivě vybrán Pura Complex ve spolupráci s experty na botaniku a zemědělství. Hořec, Arnika horská, Borovice lesní, Meduňka lékařská, Jalovec, Třezalka tečkovaná. Tyto rostliny obsahují botanický multifunkční komplex, který má čistící, osvěžující a energizující účinky.

X

Right Click

No right click