Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
14036_Relaxing_Elixir_150ml

Relaxing Elixir, 150 ml

Zklidňující elixír pro citlivou pokožku
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/27.14036
Řada
skladem
Krok 4) Hloubková Péče (salonní - vlasová pokožka) + domácí péčeZklidnující elixír. Jemné složení navrací správnou hydrolipidickou rovnováhu pokožky, zlepšuje její ochranu. Použití: aplikujte přímo z lahvičky. Naneste na pokožku po umytí šamponem. Nanesení zakon...Číst dál
885 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

Krok 4) Hloubková Péče (salonní - vlasová pokožka) + domácí péče

Zklidnující elixír. Jemné složení navrací správnou hydrolipidickou rovnováhu pokožky, zlepšuje její ochranu.

Použití: aplikujte přímo z lahvičky. Naneste na pokožku po umytí šamponem. Nanesení zakončete lehkou masáží a specifickým rituálem. Neoplachuje se.

Nový postup v několika po sobě navazujících krocích (ošetření na salonu):
1) Detox
2) Mytí
3) Péče
4) Hloubková péče

Relaxing - hlavní složky:
Bez černý – rostlina známá již od starověku pro své léčebné účinky, zvláště při horečce a infekcích. Používá se hlavně květ a plod, jak na jídlo tak léčbu. Bobule mají fantastické léčivé účinky.
Eskulin – výtažek z kůry koňského kaštanu. Má odlehčující a čistící účinky na vlasovou pokožku. Působí venotonicky a protizánětlivě.

Epurá
Z čisté alpské přírody a z technologie laboratoří Vitality´s vznikla Epurá. Nová řada vlasové péče na bázi certifikovaných výtažků alpského původu, obohacená o složky pocházející z Itálie a vybraných oblastí.

Absolutně bez: Silikonů, SLS, Ftalátů, SLES, Barviv, Sulfátů, PPG, Parabenů

Aby bylo možno garantovat bezpečný a biologický výrobek od semínka po výtažek, byl pečlivě vybrán Pura Complex ve spolupráci s experty na botaniku a zemědělství. Hořec, Arnika horská, Borovice lesní, Meduňka lékařská, Jalovec, Třezalka tečkovaná. Tyto rostliny obsahují botanický multifunkční komplex, který má čistící, osvěžující a energizující účinky.

X

Right Click

No right click