Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
D411_Beard_and_Moustache_Kit
Akce

Gordon Beard and Moustache Kit (6 pz.)

Dárková sada pro péči o knír a vousy
Výrobce
GORDONGORDON
4/1.D411
Řada
skladem
Obsahuje: 1x D400 Daily Beared Cleanser 150 ml1x D401 Beard Cream Conditioner 100 ml1x D402 Beard Pomade 50 ml1x dvřevěný kartáč na vousy1x dřevěný hřeben na knír1x dřevěný kartáč na knírMycí gel na vousy a knír - na každodenní hygienu o vousy a knír. Je svěží ...Číst dál
2 995 Kč-22%2 335 Kč

Celý popis

Obsahuje:
1x D400 Daily Beared Cleanser 150 ml
1x D401 Beard Cream Conditioner 100 ml
1x D402 Beard Pomade 50 ml
1x dvřevěný kartáč na vousy
1x dřevěný hřeben na knír
1x dřevěný kartáč na knír


Mycí gel na vousy a knír - na každodenní hygienu o vousy a knír. Je svěží a jemný, zlepšuje rozčesávání, respektuje specifické pH. Díky těmto vlastnostem budou vaše vousy a knír opravdu čisté, hedvábné a příjemně provoněné: ideální výrobek na péči o vousy. Navíc není agresivní pro obličejovou pokožku, takže je možno ho použít kdykoliv během dne.

Hydratační kondicionér na vousy - na každodenní péči, revitalizuje a zjemňuje vousy, udržuje je lesklé a hebké. Muž, který používá tento produkt, má jemnější, jasnější a objemnější vousy. Po aplikaci zanechá příjemnou smyslnou a rafinovanou vůni.

Pomáda pro styling kníru a vousů - je jedním z produktů určených na styling kníru a vousů. Po pomádě nebudou vousy tvrdé ani mastné, můžou být volně tvarovány. Pomáda také zanechá příjemnou smyslnou a rafinovanou vůni.

Kartáč na vousy - díky vysoce kvalitním přírodním štětinám a bukového dřeva je tento kartáč nutností pro péči o vousy. Vousy dokonale rozčesává, vyhlazuje, tvaruje a dává jim objem.

X

Right Click

No right click