Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
20066_Volumizing_Low_shampoo_250_ml(2)

Volumizing Low Shampoo, 250 ml

Objemový šampon
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F20066
Řada
skladem
Alternativní zboží
Jemný šampon, který vlas vyčistí a zároveň hydratuje. Zvětšuje objem a přidává tloušťku. Použítí: Naneste do vlhkých vlasů a napěňte. Důkladně opláchněte. Zopakujte, pokud je to potřeba. Může se míchat s pigmenty.Volume - řada pro objem (nejen) jemných vlasů...Číst dál
332 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4

Celý popis

Jemný šampon, který vlas vyčistí a zároveň hydratuje. Zvětšuje objem a přidává tloušťku.

Použítí: Naneste do vlhkých vlasů a napěňte. Důkladně opláchněte. Zopakujte, pokud je to potřeba. Může se míchat s pigmenty.


Volume - řada pro objem (nejen) jemných vlasů.
Ošetřující řada specificky vyvinutá na dodání objemu jemným vlasům, jejich hydrataci a zabránění vlhkosti a atmosférickým vlivům, aby narušovali jejich přirozenou krásu.

CHARAKTERISTIKA:
Climate-proof je aktivní složka Semi di Lino, která zabezpečuje optimálny stupeň hydratace a ochranu před klimatickými změnami, souvisejícími s vlhkostí a teplotou. Systém vyvinutý na prevenci před výkyvy počasí, které nepříznivě ovlivňují stav vlasů

Díky Volume Boost Complex, biokompatibilnímu polyméru, který pomáhá restrukturalizovat vlasové vlákno zevnitř, získávají tenké vlasy větší objem a zvětšují jejich průměr bez ztráty lehkosti a jemnosti. Trvalejší objem.

Vegan formulation Semi di Lino produkty pro objem neobsahují složky živočíšného původu a ani jejich odvozené přísady.

X

Right Click

No right click