Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
15014_Sun_Care_Shampoo_250m

Sun Care Shampoo, 250 ml

Šampon na vlasy namáhané sluncem
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/27.15014
Řada
skladem
Obohacený o Pura complex, složku ochranující barvu pred paprsky UVA a UVB, jemne myje, odstranuje veškeré zbytky chloru, solných usazenin a písku. Pantenol, ceramid A2 a Polyquaternium 7 a 10 umožnují opravit vlasy poškozené sluncem, chrání kosmetickou barvu a dodají jemnost a lesk. P...Číst dál
324 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

Obohacený o Pura complex, složku ochranující barvu pred paprsky UVA a UVB, jemne myje, odstranuje veškeré zbytky chloru, solných usazenin a písku. Pantenol, ceramid A2 a Polyquaternium 7 a 10 umožnují opravit vlasy poškozené sluncem, chrání kosmetickou barvu a dodají jemnost a lesk.

Použití: naneste na mokré vlasy a na pokožku. Promasírujte. Napente a opláchnete. Je-li to nutné, zopakujte mytí.

Sun - hlavní složky:
Olej ze semen horského jablka - je vynikající zdroj mastných kyselin, převážně olejové a linolové, se zjemňujícími, zklidňujícími a regeneračnými vlastnostmi
Vitamíny A a E - mají antioxidační a anti-age účinky
Fytosteroly - složky rostlinného původu, dodávají hydrataci a zabraňují podráždení
Pura komplex – rostlinný multifuncní komplex obsahující: hořec, meduňku, jalovec, třezalku, borovici a arniku.


Epurá
Z čisté alpské přírody a z technologie laboratoří Vitality´s vznikla Epurá. Nová řada vlasové péče na bázi certifikovaných výtažků alpského původu, obohacená o složky pocházející z Itálie a vybraných oblastí.

Absolutně bez: Silikonů, SLS, Ftalátů, SLES, Barviv, Sulfátů, PPG, Parabenů

Aby bylo možno garantovat bezpečný a biologický výrobek od semínka po výtažek, byl pečlivě vybrán Pura Complex ve spolupráci s experty na botaniku a zemědělství. Hořec, Arnika horská, Borovice lesní, Meduňka lékařská, Jalovec, Třezalka tečkovaná. Tyto rostliny obsahují botanický multifunkční komplex, který má čistící, osvěžující a energizující účinky.

X

Right Click

No right click