Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
15015_Sun_Care_Elix_150ml

Sun Care Elixir, 150 ml

Elixír na vlasy namáhané sluncem
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/27.15015
Řada
skladem
Lehká struktura obohacená o Pura complex a pantenol, zlepšuje rozcesávání po opalování, zabranuje dehydrataci a dodá jemnost a lesk. Použití: nasprejujte na vlhké vlasy. Procesejte. Neoplachujte.Sun - hlavní složky:Olej ze semen horského jablka - je vynikající zdroj mastn...Číst dál
585 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

Lehká struktura obohacená o Pura complex a pantenol, zlepšuje rozcesávání po opalování, zabranuje dehydrataci a dodá jemnost a lesk.

Použití: nasprejujte na vlhké vlasy. Procesejte. Neoplachujte.

Sun - hlavní složky:
Olej ze semen horského jablka - je vynikající zdroj mastných kyselin, převážně olejové a linolové, se zjemňujícími, zklidňujícími a regeneračnými vlastnostmi
Vitamíny A a E - mají antioxidační a anti-age účinky
Fytosteroly - složky rostlinného původu, dodávají hydrataci a zabraňují podráždení
Pura komplex – rostlinný multifuncní komplex obsahující: hořec, meduňku, jalovec, třezalku, borovici a arniku.


Epurá
Z čisté alpské přírody a z technologie laboratoří Vitality´s vznikla Epurá. Nová řada vlasové péče na bázi certifikovaných výtažků alpského původu, obohacená o složky pocházející z Itálie a vybraných oblastí.

Absolutně bez: Silikonů, SLS, Ftalátů, SLES, Barviv, Sulfátů, PPG, Parabenů

Aby bylo možno garantovat bezpečný a biologický výrobek od semínka po výtažek, byl pečlivě vybrán Pura Complex ve spolupráci s experty na botaniku a zemědělství. Hořec, Arnika horská, Borovice lesní, Meduňka lékařská, Jalovec, Třezalka tečkovaná. Tyto rostliny obsahují botanický multifunkční komplex, který má čistící, osvěžující a energizující účinky.

X

Right Click

No right click