Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
uk

Revolution Hair s.r.o. pomáhá Ukrajině

Volume Volume Up (Hairspray), 250 ml

Stylingový spray pro finální úpravu
Výrobce
Vitality´sVitality´s
2/35.28506
Řada
skladem
Ke zvětšení objemu účesu. Jeho tenká tryska dodá účesu finální styling a zanechá vlasy volné. Speciální suchá formule vytvoří slabý závoj bez navlhčení vlasů. Doma je to nejlepší pomocník, s jeho pomocí vydrží účes ze salónu mnohem déle. Volume Up je vždy ráno každodenní pomocník pro obnovení objemu ... Číst dál
429 Kč

Celý popis

Ke zvětšení objemu účesu. Jeho tenká tryska dodá účesu finální styling a zanechá vlasy volné. Speciální suchá formule vytvoří slabý závoj bez navlhčení vlasů. Doma je to nejlepší pomocník, s jeho pomocí vydrží účes ze salónu mnohem déle. Volume Up je vždy ráno každodenní pomocník pro obnovení objemu.

Použití: Před použitím protřepejte. Nastříkejte na celé vlasy ze vzdálenosti 30 cm.

Tip na doma: Vlasy pročechrejte rukama, pracujte zdola nahoru. Nastříkejte Volume Up na celé vlasy s hlavou otočenou dolů.

Aktivní složky:
V.E.G. Mix - s hydratačními a anti-oxidačními vlastnostmi
VOLUME UP TECH - zvětšuje objem a zvyšuje pružnost vlasů


Care & Style
První z řady Vitality’s, která přináší vlasovou péči a stylingové produkty dohromady. Nový pomocník k objemu a tvaru pro všechny typy vlasů.

Všechny výrobky jsou bez silikonů a přidaných barviv. Přírodní, přirozeně rozložitelné složky.

V.E.G.Mix
V.ITALITY’S E.XCLUSIVE G.REEN Mix: Představujeme botanický komplex
- organicky pěstovaná echinacea, léčivka
- vysoce kvalitní z Piemontu lískový oříšek
- organicky pěstovaná rýže
Získaný pomocí speciální extrakční metody, která zachytí aktivní složky v koncentrované podobě, bez použití chemických rozpouštědel.
Přírodní mix, exkluzivně od Vitality’s, s hydratačními, antioxidačními, zjemňujícími a rekonstrukčními vlastnostmi.

Dodavatelské zdroje pro Veg.Mix jsou kontrolovány. Všechny složky pochází z Piemontu, Itálie,

VOLUME UPTECH
Laboratoře Vitality’s Vám přináší Volume Up Tech, inovující molekulu s dechberoucím účinkem.
Nový polymer, který přilne k vlasovému vláknu a pak změní svou strukturu, z lamelové na šestihrannou, čímž vytvoří více místa mezi zámky, a zvětší tak objem a pružnost vlasů i zlepší rozčesávání.

PARFEMACE
Absolutní smyslový zážitek pro zákazníka. Květinovo-ovocná vůně vyvolává atmosféru přírody, doma i na salonu. Jemná a přesvědčivá vůně evokuje bavlníková pole a zelené sady.

PRO PROSTŘEDÍ
- Vitality’s recykluje nepoužívané části rostlin, ovoce a obilnin zpracovávané lokálními společnostmi. Mix aktivních získaných složek znamená, že je 100% přírodní a získaný z potravinářského průmyslu.
- Láhev vyrobená ze 100% recyklovaného PET. Díky následné recyklaci se z každých 2 nových lahvích PET vyrobí jedna 100% recyklovaná. Druhý život pro plasty!
- Plechovky jsou vyrobeny z hliníku, 100% vždy recyklovaného. Recyklací hliníku se uspoří 95% energie, která by byla potřeba na výrobu z prvotních surovin.
- Obaly jsou vyrobeny z papíru s certifikátem FSC, který garantuje, že výrobek byl získán a vyroben z udržitelných zdrojů.

X

Right Click

No right click