Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Violet ash ultra concentrated pigment
Novinka

Sublime Ultra Concentrated Pigment Violet Ash, 10 ml

Fialovomodrý pigment pro neutralizaci žlutých tónů blond vlasů
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F22717
Řada
skladem
Alternativní zboží

Vysoce koncentrovaný pigment určený do produktů Semi di Lino. Neutralizuje nechtěné žluté tóny a chrání barvu před modrým světlem.

Pigment je vhodný pro blond a stříbrné vlasy. Bez ohledu na to, jakou řadu produktů Semi di Lino používáte, po přidání pigmen ... Číst dál

175 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 13 z 13

Celý popis

Vysoce koncentrovaný pigment určený do produktů Semi di Lino. Neutralizuje nechtěné žluté tóny a chrání barvu před modrým světlem.

Pigment je vhodný pro blond a stříbrné vlasy. Bez ohledu na to, jakou řadu produktů Semi di Lino používáte, po přidání pigmentu docílíte neutralizace, ochrany a vylepšení vaší blond nebo stříbrné barvy. Díky pigment bude vaše barva zářivá, intenzivní a bez nežádoucích barevných tónů.

Použití: Celý obsah Pigmentu smíchejte s jakýmkoliv šamponem 250 ml, maskou 200 ml nebo kondicionérem 250 ml z řady Semi di Lino.

Veganské složení - pigmenty řady Semi di Lino Sublime jsou bez složek živočišného původu a odvozených živočišných složek

Technologie Blue Light Shield - při kontaktu s vlasovým vláknem účinná složka přírodního původu, získaná udržitelnou cestou z komule Davidova, pomáhá chránit kosmetickou barvu, udržuje intenzitu a lesk pro chráněné a zdravě vypadající vlasy.

Ultra koncentrované pigmenty
přidejte barvu do běžné péče o vaše vlasy. Může se zdát těžké vzdát se stereotypu v běžné péči o vlasy, která Vás stála čas a úsilí. Speciálně pokud je rozhodnutí motivováno specifickými potřebami jako jsou zničené vlasy, krásné, ale těžce zkrotitelné vlasy nebo jemné vlasy s neustálou potřebou objemu. Díky ultra koncentrovaným pigmentům je Semi di Lino perfektní pro každého, kdo si přeje intenzivní a zářivou barvu, která vypadá jako právě ze salonu, a zároveň je chráněná před negativními vlivy modrého světla, aniž byste se vzdali hlavních výhod běžné vlasové péče.
X

Right Click

No right click