Gomgel Ultra Fix, 1000 ml

1+1 ZDARMA
Gel na vlasy s mokrým efektem
Výrobce
mil mil 76mil mil 76
0/9.Gomgel
Řada
skladem
Vytvarujte svůj účes s novým gelem na vlasy Gomgel Ultra Fix, který vám umožní tvarovat vlasy do moderního vzhledu při zachování přirozené a dlouhotrvající fixace. Gomgel Ultra Fix je charakterizován přítomností multi-vitamínů a UV filtry, které chrání vlasy před sluncem a udržují je zdravé a lesklé ... Číst dál
238 Kč
  • Popis
  • Gomgel Ultra Fix

Vlastnosti

pro definici

Vytvarujte svůj účes s novým gelem na vlasy Gomgel Ultra Fix, který vám umožní tvarovat vlasy do moderního vzhledu při zachování přirozené a dlouhotrvající fixace. Gomgel Ultra Fix je charakterizován přítomností multi-vitamínů a UV filtry, které chrání vlasy před sluncem a udržují je zdravé a lesklé po dlouhou dobu. Pečlivě uzavřete nádobu po každém použití.

Použití: Aplikujte konečky prstů na suché vlasy dle potřeby a Vaší fantazie.

Vytvarujte svůj účes s novým gelem na vlasy Gomgel Ultra Fix, který vám umožní tvarovat vlasy do moderního vzhledu při zachování přirozené a dlouhotrvající fixace. Gomgel Ultra Fix je charakterizován přítomností multi-vitamínů a UV filtry, které chrání vlasy před sluncem a udržují je zdravé a lesklé po dlouhou dobu. Pečlivě uzavřete nádobu po každém použití. Použití: Aplikujte konečky prstů na suché vlasy dle potřeby a Vaší fantazie.

Revolution Hair
X

Right Click

No right click