Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Array ( [Itemid] => 204 [option] => com_hikashop [view] => category [layout] => listing [task] => listing [filtered] => 1 [ctrl] => category [filter_b_5] => 1147 [hikashop_front_end_main] => 1 [no_cid] => 1 [cid] => 2 [menu_main_category] => 2 )

Díky složení, které je bohaté na precizně vybrané a optimálně koncentrované aktivní prvky, je řada Semi di Lino schopna zkvalitnit každý typ vlasového vlákna. Produkty navíc obsahují dva komplexy, které se nacházejí v každém výrobku:

Shine Fix komplex obsahuje exkluzivní složku - výtažek z lněného semínka, který rozzáří vlasy absolutním leskem a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetřuje a pečuje o všechny typy vlasů.

Color Fix komplex obsahuje inovativní směs UVA a UVB filtrů, které spolu s obsaženými antioxidanty pomáhají chránit barvu, prodloužit její lesk a intenzitu.
Na oba komplexy se však váží i další aktivní látky, které uspokojují potřeby všech typů vlasů a optimalizují stav vlasového vlákna. Všechny výrobky řady Semi di Lino jsou bez „nepřátelských“ ingrediencí a neobsahují sulfáty, parabeny, parafíny, minerální oleje a alergeny.

thumb spravne pouzivani pece eshop

Definuje, hydratuje, krotí! Kudrnaté a vlnité vlasy získávají definici a jemnost.

Semi di Lino Curls je řada ošetření na zlepšení textury vlnitých a kudrnatých vlasů, na jejich hydrataci a ochranu jejich přirozené krásy před krepatostí, která je následkem vlhkosti a atmosferických vlivů.


Array ( [0] => b.product_published = 1 [1] => b.product_type = 'main' [3] => (b.product_access = 'all' OR b.product_access LIKE '%,9,%') ) Array ( [Itemid] => 204 [option] => com_hikashop [view] => category [layout] => listing [task] => listing [filtered] => 1 [ctrl] => category [filter_b_5] => 1147 [hikashop_front_end_main] => 1 [no_cid] => 1 [cid] => 2 [menu_main_category] => 2 [limit_hikashop_category_information_module__2] => 24 [limit] => 24 )
Krém na vzýraznění vlnitých a kudrnatých vlasů
529 Kč
Krém na vzýraznění vlnitých a kudrnatých vlasů - vzorek
25 Kč
Kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy
899 Kč
Kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy
387 Kč
Jemný šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy
829 Kč
Jemný šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy
324 Kč
Maska pro vlnité a kudrnaté vlasy
799 Kč
Maska pro vlnité a kudrnaté vlasy
439 Kč
Jemný mycí krém pro vlnité a kudrnaté vlasy
325 Kč
Jemný mycí krém pro vlnité a kudrnaté vlasy
829 Kč
Jemný mycí krém + maska pro vlnité a kudrnaté vlasy - vzorek
35 Kč
Multi funkční olej pro vlnité a kudrnaté vlasy
569 Kč
Multi funkční olej pro vlnité a kudrnaté vlasy - vzorek
25 Kč
Sprej na povzbuzení vlnitých a kudrnatých vlasů
529 Kč

Moje filtry:

Hledat
Výrobce - řada
  •  
  •  
X

Right Click

No right click