Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Array ( [Itemid] => 204 [option] => com_hikashop [view] => category [layout] => listing [task] => listing [filtered] => 1 [ctrl] => category [filter_c_11] => [filter_b_5] => 716 [filter_tv_12] => [filter_f_9] => [cid] => [hikashop_front_end_main] => 1 [no_cid] => 1 [menu_main_category] => 2 )

Německá značka être belle Cosmetics byla založena v roce 1982 původně s nabídkou dekorativní italské kosmetiky. Ale již o dva roky později uvedla na trh svoje první pečující produkty z řady aloe vera, které jsou dodnes úspěšně zařazeny v nabídce. S velkou vášní a úsilím jsou produkty neustále zdokonalovány a sortiment značky rozšiřován a dnes, po 40 letech od svého založení produkty stále představují exkluzivní kosmetiku, wellness produkty a profesionální spa systémy ve více než 60 zemích světa. V sortimentu nabídky Etre belle tak můžete nalézt pleťovou kosmetiku profesionálně propracovaných řad pro různé potřeby pleti i dekorativní kosmetiku pro zvýraznění Vaší krásy. Na své si přijdou i zastánci vegan produktů, kterým je věnována řada Naturel. Etre belle cosmetics zásadně neprovádí u svých produktů testy na zvířatech a nezadává je ani jiným společnostem.

Zázrak hydratace

Kyselina hyaluronová disponuje schopností vázat ve velkém množství vodu. Ta je důležitou součástí pokožky pro vyvážený obsah hydratace, pevnost a elasticitu. Díky multiaktivnímu komplexu kyseliny hyaluronové, který je v řadě hyaluronic3 obsažen, dochází k reaktivaci zásobáren vlhkosti v pleti a k jejich vyplnění. Díky tomuto inteligentnímu víceúrovňovému systému je pleť přirozeně vyplněna zevnitř. Peptidy, které dodávají pleti strukturu, podporují tento intenzivně hydratační a jemně modelační pěstící účinek.

Zvýšená hydratace pleti již po dvou hodinách až o 79%.

Array ( [0] => b.product_published = 1 [1] => b.product_type = 'main' [3] => (b.product_access = 'all' OR b.product_access LIKE '%,9,%') ) Array ( [Itemid] => 204 [option] => com_hikashop [view] => category [layout] => listing [task] => listing [filtered] => 1 [ctrl] => category [filter_c_11] => [filter_b_5] => 716 [filter_tv_12] => [filter_f_9] => [cid] => [hikashop_front_end_main] => 1 [no_cid] => 1 [menu_main_category] => 2 [limit_hikashop_category_information_module_] => 24 [limit] => 24 )
Oční set pro krásné oči za 1 měsíc
2 450 Kč
Tříkrokový pleťový set s kyselinou hyaluronovou
179 Kč
Hyaluronic3 účinný hydratační komplex
549 Kč
Denní a noční krém
875 Kč
Denní a noční krém
1 395 Kč
Denní a noční krém - vzorek
50 Kč
Oční krém s kyselinou hyaluronovou
1 190 Kč
Oční krém s kyselinou hyaluronovou
750 Kč
Maska s kyselinou hyaluronovou
969 Kč
Náhradní hlava k čistícímu kartáčku
240 Kč
Hyaluronový oční set
 1 765 Kč 1 190 Kč
Hyaluronový pleťový set
cena samostatných výrobků
 2 650 Kč 2 190 Kč
Hydratační tělový krém - limitovaná edice
695 Kč
Krém na krk a dekolt s kyselinou Hyaluronovou
795 Kč
Hydratační sprchový gel
295 Kč
Sjednocující denní krém
499 Kč
Denní a noční gel
1 350 Kč
Slupovací maska Peel-Off
695 Kč
Denní a noční sérum
1 255 Kč
Denní a noční sérum - vzorek
50 Kč

Moje filtry:

Hledat
 Vyhledávání v rámci vybraných filtrů.
Výrobce - řada
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Revolution Hair s.r.o. pomáhá Ukrajině
X

Right Click

No right click