Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
uk

Revolution Hair s.r.o. pomáhá Ukrajině

Array ( [Itemid] => 204 [option] => com_hikashop [view] => category [layout] => listing [task] => listing [filtered] => 1 [ctrl] => category [filter_b_5] => 724 [znacka_724_sensi] => plus [hikashop_front_end_main] => 1 [no_cid] => 1 [cid] => 2 [menu_main_category] => 2 )

Německá značka être belle Cosmetics byla založena v roce 1982 původně s nabídkou dekorativní italské kosmetiky. Ale již o dva roky později uvedla na trh svoje první pečující produkty z řady aloe vera, které jsou dodnes úspěšně zařazeny v nabídce. S velkou vášní a úsilím jsou produkty neustále zdokonalovány a sortiment značky rozšiřován a dnes, po 40 letech od svého založení produkty stále představují exkluzivní kosmetiku, wellness produkty a profesionální spa systémy ve více než 60 zemích světa. V sortimentu nabídky Etre belle tak můžete nalézt pleťovou kosmetiku profesionálně propracovaných řad pro různé potřeby pleti i dekorativní kosmetiku pro zvýraznění Vaší krásy. Na své si přijdou i zastánci vegan produktů, kterým je věnována řada Naturel. Etre belle cosmetics zásadně neprovádí u svých produktů testy na zvířatech a nezadává je ani jiným společnostem.

Sensitive Sensual. Intenzivní pěstící program pro citlivou pleť Sensiplus promění Vaši pleť v hedvábí. Zvláště citlivá pleť potřebuje jemnou, regulující a velmi tolerantní kosmetiku. Sensiplus zklidňuje a pečuje, aniž by došlo k narušení přirozených funkcí pokožky. Stabilizuje, ale nezatěžuje. Všechny produkty řady Sensiplus jsou bez minerálních olejů, barvicích a konzervačních látek. Produkty obsahují molekuly z hedvábí a látky, kterým můžete věřit. Molekuly z hedvábí působí navíc jako malé houbičky, které mohou svou hmotnost znásobit zásobením hydratace až o 300 %, a jsou tedy ideálním řešením pro suchou a citlivou pleť.

Účinné látky z hedvábí chrání také před UV zářením a dodávají pleti zářivý vzhled. Molekuly z hedvábí mohou dodat až o 300 % více hydratace.

Array ( [0] => b.product_published = 1 [1] => b.product_type = 'main' [3] => (b.product_access = 'all' OR b.product_access LIKE '%,9,%') ) Array ( [Itemid] => 204 [option] => com_hikashop [view] => category [layout] => listing [task] => listing [filtered] => 1 [ctrl] => category [filter_b_5] => 724 [znacka_724_sensi] => plus [hikashop_front_end_main] => 1 [no_cid] => 1 [cid] => 2 [menu_main_category] => 2 [limit_hikashop_category_information_module__2] => 24 [limit] => 24 )
Tříkrokový pleťový set pro citlivou pleť
860 Kč
Tříkrokový pleťový set pro citlivou pleť
179 Kč
kusy s končící expirací (květen/2022)
Sérum proti podráždění Hydrasilk
 909 Kč 636 Kč
Sérum proti podráždění Hydrasilk
909 Kč
Denní a noční krém Hydrasilk
770 Kč
Denní a noční krém Hydrasilk - vzorek
50 Kč
Esenciální sérum Hydrasilk cena samostatných výrobků 2.589 Kč
1 049 Kč
Oční krém Hydrasilk
770 Kč
Gelové tonikum Hydrasilk
695 Kč
Gelové tonikum Hydrasilk - vzorek
50 Kč
Relaxační maska Hydrasilk
770 Kč
Extra vyživující krém - vzorek
50 Kč
Ultra jemné čisticí mléko Hydrasilk
695 Kč
Ultra jemné čisticí mléko Hydrasilk - vzorek
50 Kč
Pleťový set pro citlivou pleť
cena samostatných výrobků
 2 589 Kč 1 850 Kč
Speciální péče pro podrážděnou a stresovanou pleť
Limited Edition
950 Kč

Moje filtry:

Hledat
 Vyhledávání v rámci vybraných filtrů.
Výrobce - řada
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
X

Right Click

No right click