Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
Vital_7_x_2_ml
Doprodej

Herbal Active Ampoules Vital, 7x 2 ml

Ampule pro namáhanou pleť s potřebou regenerace
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/427000
Řada
skladem
Kupte si 7 ampulí se slevou 10%! Obdržíte je v krásném organzovém pytlíčku. Obsažené čisté rostlinné látky podporují regenerační procesy pleti. Cenný výtažek z ženšenu aktivuje pleti vlastní látkovou výměnu. Kombinace vysoce aktivních výtažků z rdesna ve spoje...Číst dál
950 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 6 z 6

Celý popis

Kupte si 7 ampulí se slevou 10%! Obdržíte je v krásném organzovém pytlíčku.

Obsažené čisté rostlinné látky podporují regenerační procesy pleti. Cenný výtažek z ženšenu aktivuje pleti vlastní látkovou výměnu. Kombinace vysoce aktivních výtažků z rdesna ve spojení s výtažky z přesličky podporují upevňování vazivových vláken a zanechávají pevný a vitální vzhled pleti.

Použití: Pro snadnou a hygienickou aplikaci odtrhněte uzávěr aplikátoru a naneste produkt jako obvykle. Klientka by měla obdržet ampulky jako ošetření na doma po bylinném peelingovém ošetření GREEN PEEL® a nanášet je každé ráno a večer po následujících 7 dní (polovinu ampule ráno, polovinu večer pod krém). V salonu použijte polovinu ampule k aktivaci masky Balance+

Tip: Ampule jsou vhodné bez ohledu na GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření pro každou klientku, která klade důraz na přírodní produkty a svou pleť ráda hýčká tak přirozeně, jak je to jen možné. Doporučujeme použití ampulí jako kúry. Herbal Active Ampoules Vital mohou být zařazeny i do ošetření derma.cosmetics.

Hlavní složky:
• ženšen
• rdesno ptačí (truskavec)
• přeslička

Originální bylinné peelingové ošetření GREEN PEEL®

Před více než 60 lety poskytla Christine Schrammek základy pro originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření, které pomáhá získat lidem s problematickou pokožkou čistou a rovnoměrnou pleť. Základ tvoří osm vybraných bylinek, které jsou vmasírovány do pokožky a jež obsahují enzymy, minerály a vitamíny. Bylinné peelingové ošetření bylo dále medicínsky vyvíjeno a rozšiřováno její dcerou, dermatoložkou Dr. med. Christine Schrammek-Drusio a dnes je aplikováno kosmetičkami a lékaři po celém světě. Díky variabilitě použitého množství bylinných směsí umožňuje GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření přizpůsobení individuálnímu stavu pleti a osobním cílům ošetření.

 

X

Right Click

No right click