Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
408000_Soft_Foam_Cleanser_120ml

Soft Foam Cleanser, 120 ml

Jemná čistící pěna pro každý typ pleti
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/408000
Řada
skladem
Začněte svůj den s novým, jemným Soft Foam Cleanser – pro změnu, která je vidět! Jemná textura vytváří jedinečně krémovou, hebkou, jemnou pěnu, která promění čištění v zážitek. Pro každý typ pleti! Nečistoty, usazený kožní maz, make-up jsou jemně, avšak důkladně ...Číst dál
595 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 10 z 10

Celý popis

Začněte svůj den s novým, jemným Soft Foam Cleanser – pro změnu, která je vidět!

Jemná textura vytváří jedinečně krémovou, hebkou, jemnou pěnu, která promění čištění v zážitek. Pro každý typ pleti! Nečistoty, usazený kožní maz, make-up jsou jemně, avšak důkladně odstraněny. Hydratující složky jako je Betain a Inositol se o pleť během čištění starají. Žádný pocit pnutí nebo suché pleti – každodenní čistění s garancí svěžesti.

Použití: Ráno a večer pomocí ruky naneste pěnu rovnoměrně na celou pokožku obličeje, krk a dekolt, používejte krouživé pohyby. Důkladně opláchněte vlažnou vodou.

Tip: Pro větší intenzitu efektu nebo jako jemný peeling, naneste pěnu pomocí čistícího kartáčku na obličej.

Hlavní složky:
• Tego® Přírodní Betain: hydratující
• Inositol: zadržuje vlhkost, hydratuje
• Alantoin: podporuje buněčnou obnovu, vyhlazuje

ESSENTIAL
Produkty tvoří základ péče o normální pleť. Každé aplikaci krémů a masek by mělo předcházet jemné, ale důkladné čištění obličeje. Správné čištění, které je přizpůsobeno aktuálnímu stavu pleti představuje jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Pouze perfektně vyčištěná pleť je vnímavá k následujícím pěstícím přípravkům a účinným látkám. Nedochází k narušení přirozené rovnováhy pleti, naopak - pokožka je chráněna používáním speciálních čisticích a peelingových přípravků. Navíc tato řada nabízí produkty, které jsou vhodné pro každý typ pleti.

X

Right Click

No right click