Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
3809-02-hyaluronic-Re-Structure

Re-Structure Serum - Step 2, 12 ml

Obnovující sérum - náhradní náplň
Výrobce
être belleêtre belle
8/3809-0002
Řada
skladem
Alternativní zboží
Náhradní náplň pro oční set 1 Month Eye Perfection - obnovující sérum + světelná terapie + mikrovibraceIntenzivně obnovující oční sérum redukuje vrásky, mořské účinné látky stimulují obnovu buněk a aktivují hloubkovou hydrataci pokožky. Rostlinné výtažky z krokusu...Číst dál
1 050 Kč

Související produkty

ddd
Výsledky 1 - 2 z 2

Celý popis

Náhradní náplň pro oční set 1 Month Eye Perfection - obnovující sérum + světelná terapie + mikrovibrace

Intenzivně obnovující oční sérum redukuje vrásky, mořské účinné látky stimulují obnovu buněk a aktivují hloubkovou hydrataci pokožky. Rostlinné výtažky z krokusu a perské akácie dodávají očním partiím zpevněný a mladší vzhled. Víčka působí pevnějším dojmem a dochází i k výraznému zmírnění tmavých kruhů pod očima a slzných váčků. Ve spojení se světelnou terapií a mikrovibracemi je aktivována látková výměna, následné mikrovibrace vypínají tkáň a lépe odlučují nahromaděnou vodu a balastní látky.

POUŽITÍ: ráno a večer aplikujte pomocí přístroje po dobu 14 dní.

Hyaluronic3 pro pleť s nedostatkem hydratace
Kyselina hyaluronová disponuje schopností vázat ve velkém množství vodu. Ta je důležitou součástí pokožky pro vyvážený obsah hydratace, pro pevnost a elasticitu. Díky multiaktivnímu komplexu kyseliny hyaluronové, který je v řadě hyaluronic3 obsažen, dochází k reaktivaci zásobáren vlhkosti v pleti a k jejich vyplnění. Díky tomuto inteligentnímu víceúrovňovému systému je pleť přirozeně vyplněna zevnitř. Peptidy, které dodávají pleti strukturu, podporují tento intenzivně hydratační a jemně modelační pěstící účinek.

Zvýšená hydratace pleti již po dvou hodinách až o 79 %

X

Right Click

No right click